ViewSonic Library > Eğitim > Profesyonel Gelişim

İçgörüler

Profesyonel Gelişim

Neden Her Öğretmenin Kendi Topluluğuna İhtiyacı Var?
Öğretmen topluluklarının, benzer düşünen meslektaşlarla, bir eğitim yolculuğunda öğrenme, işbirliği yapma ve büyüme fırsatlarını nasıl sağladığını keşfedin.

Daha Fazla

ViewSonic Eğitim Ekosisteminin Gücü
ViewSonic Eğitim Ekosistemi, eğitimcileri güçlendirmek, öğrenmeyi geliştirmek ve operasyonları kolaylaştırmak için donanım, yazılım ve hizmetleri birleştirir.

Daha Fazla

İnteraktif Öğrenme Platformu Seçme Kılavuzu
Gelişmiş öğrenci katılımı ve başarısı için doğru interaktif öğrenme platformunu seçme kılavuzumuzla Eğitim Teknolojisinin potansiyelini ortaya çıkarın.

Daha Fazla

Dokunmatik Ekranlarla İnteraktif Öğrenmenin Faydaları
İnteraktif öğrenme, eğitimin geleceğidir. En son teknolojinin derslerinizde interaktif öğrenmeyi nasıl kolaylaştırabileceğini öğrenin.

Daha Fazla

Aktif Öğrenme Nedir? Ve Neden Önemlidir
Aktif öğrenme, geleneksel öğretim yöntemlerinden daha fazla beceri ve bilgi gelişimi ile sonuçlanır. Neden eski tarz stratejilerin yerini aldığını öğrenin.

Daha Fazla

Öğretmenlerin İş-Yaşam Dengesini Geliştirmenin 6 Yolu
Öğretmen iş-yaşam dengesinin yardıma ihtiyacı var. Büyüyen sorunu çözmek için öğretmenlerin ve okulların kullanabileceği 6 basit strateji.

Daha Fazla

Her Yaştan Öğrenci İçin Öğrenci Katılımı Stratejileri
Öğrenci sayısı kadar öğrenci katılım stratejisi vardır. Ancak burada, her yaştan öğrencinin katılımını sağlamak için denenmiş ve test edilmiş dört yol bulunuyor.

Daha Fazla

Ögrenci Katılımı Nedir?
Öğrenci katılımı nedir? Aslında şaşırtıcı sayıda şey sayılabilir. Öğrenci katılımı ve bunun nasıl iyileştirileceği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Daha Fazla

Öğrencilerde Gelişim Odaklı Zihin Geliştirmenin Etkili Yolları
Gelişim zihniyeti kavramı – zekanın çabayla geliştirilebileceği inancı – eğitim dünyasında büyük ilgi görmekte. Ve iyi bir sebebi var. Bir öğrencinin bakış açısı veya “zihniyeti”, akademik başarısı, motivasyonu ve geleceği üzerinde büyük bir etkiye sahip olabilir. Ve öğretmenler, birincil akıl hocaları olarak, bu zihniyetin beslenmesinde büyük rol oynayabilir. Sabit Zihniyet ve Gelişim Zihniyeti Arasındaki Fark […]

Daha Fazla