ViewSonic Library > Eğitim > Profesyonel Gelişim

İçgörüler

Profesyonel Gelişim

Aktif Öğrenme Nedir? Ve Neden Önemlidir
Aktif öğrenme, geleneksel öğretim yöntemlerinden daha fazla beceri ve bilgi gelişimi ile sonuçlanır. Neden eski tarz stratejilerin yerini aldığını öğrenin.

Daha Fazla

Öğretmenlerin İş-Yaşam Dengesini Geliştirmenin 6 Yolu
Öğretmen iş-yaşam dengesinin yardıma ihtiyacı var. Büyüyen sorunu çözmek için öğretmenlerin ve okulların kullanabileceği 6 basit strateji.

Daha Fazla

Her Yaştan Öğrenci İçin Öğrenci Katılımı Stratejileri
Öğrenci sayısı kadar öğrenci katılım stratejisi vardır. Ancak burada, her yaştan öğrencinin katılımını sağlamak için denenmiş ve test edilmiş dört yol bulunuyor.

Daha Fazla

Ögrenci Katılımı Nedir?
Öğrenci katılımı nedir? Aslında şaşırtıcı sayıda şey sayılabilir. Öğrenci katılımı ve bunun nasıl iyileştirileceği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Daha Fazla

Öğrencilerde Gelişim Odaklı Zihin Geliştirmenin Etkili Yolları
Gelişim zihniyeti kavramı – zekanın çabayla geliştirilebileceği inancı – eğitim dünyasında büyük ilgi görmekte. Ve iyi bir sebebi var. Bir öğrencinin bakış açısı veya “zihniyeti”, akademik başarısı, motivasyonu ve geleceği üzerinde büyük bir etkiye sahip olabilir. Ve öğretmenler, birincil akıl hocaları olarak, bu zihniyetin beslenmesinde büyük rol oynayabilir. Sabit Zihniyet ve Gelişim Zihniyeti Arasındaki Fark […]

Daha Fazla

Öğretmenlerin Ağır İş Yükünü Yönetmesine Yardımcı Olacak 6 İpucu
Öğretmenler, meslektaşlarıyla beraber çalışmaktan, ders içeriği hazırlamaya kadar çeşitli şekillerde iş yürütürler. Buradan daha fazlasını öğrenin.

Daha Fazla