ViewSonic Library > Business > Daha Kaliteli Toplantılar > Toplantı Alanlarınız için Sunum Ekranı Nasıl Seçilir

Toplantı Alanlarınız için Sunum Ekranı Nasıl Seçilir

Şirketinizdeki toplantı alanları için en iyi sunum ekranını seçmek biraz zorlayıcı olabilir. Projeksiyon cihazlarından, 163” video duvar ekranlarına kadar pek çok farklı seçenekle en iyi çözümü bulmak zaman alabilir.

Neyse ki ViewSonic iş ortamlarında toplantı alanları için yaygın olarak kullanılan her tür sunum ekranı için bu kapsamlı kılavuzu oluşturarak, bu zorlu işi sizin için yaptı. İşinize büyük bir yatırım yapmaya hazırsanız, iş çözümleri için eksiksiz stratejilerimiz hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

Modern toplantı alanları, eski moda toplantı odalarından veya konferans odalarından çok daha fazlası haline geliyor. Artık bu alanlarda takım çalışması, beyin fırtınası, aktif işbirliği ve diğer problem çözme etkinlikleri yapılıyor. Ve gelişen teknoloji sayesinde, bunların hepsi artık mümkün. Şirketinizin ihtiyaçlarına uygun çeşitli hepsi birarada çözümlerle siz ve ekibiniz için harika bir yatırım yapabilirsiniz. Ancak nereden başlayacağınızı bilmek zor olabilir, bu yüzden bu kılavuzu hazırladık.

Projeksiyon cihazları, kablosuz sunum ekranları ve interaktif düz panel ekranlar gibi sunum görüntüleme sistemlerini kullanmak, daha fazla ortak çalışmaya dayalı ve ilgi çekici bir toplantı alanı oluşturmak istiyorsanız, göz önünde bulundurmanız gereken en iyi çözümlerdir.

İşletmeniz için bilinçli bir yatırım yapabilmeniz için farklı ekran türlerinin farklı kullanımları, artıları ve eksileri hakkında bilgi edinmek için okumaya devam edin.

Ortak Çalışma ve Grup Toplantı Alanları için İnteraktif Düz Panel Ekranlar (IFPD)

İnteraktif düz panel ekranlar, geniş formatlı dokunmatik ekranlardır. Kablosuz sunum ekranları gibidirler ancak yüksek düzeyde işbirliği ve beyin fırtınası için yerleşik yazılımlar sunarlar. Gelişmiş dokunmatik ekran etkileşimi, her tür toplantı alanı için mükemmeldir.

İnteraktif düz panel ekranları kullanan toplantı alanları, daha fazla rahatlık ve daha yüksek performans gösteren üretkenlik ile daha fazla ortak çalışmaya dayalı çalışma alanlarıdır. Hatta toplanma alanları için harikadırlar. Bununla birlikte, bu ekranların kullanımı daha zor olabildiğinden, teknoloji meraklısı olmayanlar için daha uzun bir öğrenme süresi isteyebilir. Bazı kartlar yazılımlarla yüklü gelmediğinden, daha sonra uyumsuzluk sorunlarına neden olabilirler.

Kullanım

İnteraktif düz panel ekranlar, yükseltme yapmak isteyen çeşitli büyüklükteki toplantı alanları için mükemmeldir. İnteraktif düz panel ekranlar veya kısaca IFPD’ler, yalnızca ofistekiler arasında değil, uzaktan bağlantı oluşturmak isteyenler de kullanılırlar. Yazma, düzenleme ve diğer ortak çalışma özelliklerine izin veren teknolojiyle, herhangi bir toplantıyı daha ilgi çekici ve üretken hale getirebilirsiniz.

Faydalar

Ortak çalışma alanları, toplantı alanları ve şirketler için giderek daha popüler hale geliyor. Ortak çalışma alanları, beyin fırtınası ve fikir oluşturmaya olanak tanır. Bu cihazlar ayrıca önceki notları bulma veya cihazın kendisinde dosya paylaşma zahmeti olmadan güvenli ve sorunsuz görüşmelere izin verir.

ViewSonic’in ViewBoards adı verilen interaktif düz panel ekranları, IFPD’lere geçiş yapmak isteyenler için mükemmeldir. Ve herhangi bir iş kullanımı için, amiral gemimiz ViewBoard’ı öneriyoruz: IFP70.

Daha fazla kanıta ihtiyacınız varsa, IT World Canada, ViewSonic’te sunduğumuz ViewBoard’larda sunulan özelliklerin harika bir özetini yaptı. Buna göz atın!

Toplantı odası çözümlerine giderek daha fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Toplantı odaları, ekip çalışması oluşturmak ve iş arkadaşlarını uyumlu bir organizasyon ruhu için bir araya getirmek için harikadır. Ancak tüm bilgilerinizin kolayca kaydedilmesini sağlamak zor olabilir. IFPD’ler, daha az resmi bir ortamda, esnekliğe ve güvenli ekip çalışmasına olanak tanır.

Ekibinizle birden fazla cihazda çalışmak istiyorsanız, IFP5550-C1‘i öneririz. Ve ortak çalışma ekranınızı küçültmek istiyorsanız, VBH100, başlangıç olmak üzere küçük odalar arasında kolay paylaşım için harikadır.

Yüksek performans, herhangi bir ortak toplantı alanı için önemlidir. Hiç kimse, bir kelimeyi nasıl yazacağını hatırlamaya çalışırken geciken veya zaman harcayan bir tahtaya yazmak istemez. Yüksek performanslı bir IFPD ile, kullanımdan bağımsız olarak anakartınızın netliğini koruyacağından ve dayanıklılığını kanıtlayacağından emin olabilirsiniz.

Güvenilir, yüksek performanslı bir 4k dokunmatik ekrana ihtiyacınız varsa, sorunu çözmek için IFP9850-E1 paketimize göz atın.

How to Choose a Presentation Display for Your Meeting Space - Meeting Space

Elverişlilik, bir IFPD kurmanın gizli avantajlarından biridir. Birçoğu tahtada yapılan tüm çalışmaları veya notları kaydetmenin dışında, daha düzenli bir görünüm için daha az kablo kullanır. Size sadece bir odaya girmek, cihazı prize takmak ve ekibinizle paylaşmak kalır.

Daha da iyisi, ViewBoardlar, paylaşıma başlamayı daha da hızlı hale getiren tek bir USB Type-C kablosu kullanır. Ayrıca tek bir kablo üzerinden hızlı 60W şarj ve dokunmatik geçiş sağlarlar.

 

Dikkate Alınacak Faktörler

Öğrenme süreci bazı kullanıcılar için zor olabilir. Yanlış olanı satın alırsanız, IFPDler oldukça karmaşık olabilir. Kullanıcı için her zaman sezgisel olmayabilirler ve hatta hiç kullanmadığınız işlevlere sahip olabilirler. Bir toplantı süresinin yarısını sadece ekranı açmaya çalışarak harcamaktan daha kötü bir şey olamaz!

Neyse ki, ViewBoard’ların kullanımı kolay ve öğrenmesi hızlı. Forbes, tasarımcıların ne zaman sezgisel ve öğrenilmiş yazılım sistemlerini seçmeleri gerektiği hakkında ilginç bir makale yazdı. Sizin yararınızı düşünen bir şirket seçtiğinizden emin olmanız gerekir.

Sorun giderme, teknoloji konusunda bilgili olmayanlar için başka bir büyük zorluktur. Bazı panolar, belirli yazılımları indirmenizi veya belirli bir tarayıcı kullanmanızı gerektirebilir; ancak daha önce hiç görmediğiniz gizemli kodları ve anahtar kelimeleri kullanır.

ViewSonic bunun için bir çözüm sunar. Sorun giderme SSSları, çevrimiçi eğitim kursları ve iletişim hizmetleri sayesinde, bir daha asla başka bir IFPD sorunuyla karşılaşmanız gerekmez.

How to Choose a Presentation Display for Your Meeting Space - Viewboard meeting

Uyumsuz yazılımlar satın alma işleminizi zaten yaptıysanız, büyük bir sorun olabilir. Her IFPD’nin farklı gereksinimleri ve uyumluluğu vardır. Örneğin, bazıları yalnızca dizüstü bilgisayarlara bağlanırken diğerleri mobil cihazlara izin verebilir. Eksiksiz ve kolay işbirliği için, teknik özellikleri ve yüklü yazılımı iki kez kontrol etmek önemlidir.

Bu nedenle, uyumluluk ve çok yönlü cihaz kullanımı sizin için önemliyse endişelenmeyin! Tüm ViewBoardlarımız, myViewBoard yazılımı önceden yüklenmiş olarak gelir.

Uzaktan Katılımlı Toplantı Alanları için Kablosuz Sunum Ekranları (WPD’ler)

Kablosuz sunum ekranları, diğer birden çok cihazı tek bir kablosuz sisteme entegre etmeye yönelik donanım çözümleridir. Çoğu zaman bu kablosuz sunum sistemleri (WPSler) birden fazla cihazı bağlayan harici kutulardır, ancak standart kablosuz sunumlarda bunlar yerleşiktir. Bu, ilgili tüm cihazlar için kolay ve kablosuz bir bağlantı sağlar.

Bu cihazlar, daha düşük toplam sahip olma maliyetiyle kendi masraflarını çıkarır ve daha akıllı, daha fazla işbirliğine dayalı toplantı alanlarına olanak tanırlar. Ancak gerçek cihaz boyutu ve interaktif özelliklerdeki sınırlamalar, mükemmel toplantı alanı çözümünü oluştururken göz önünde bulundurmanız gereken bir şeydir.

Kullanım

Kablosuz sunum ekranları, kablosuz hepsi bir arada sunum ekranlarıdır. Bunlar ayrıca ekran paylaşımına ve entegre multimedya ekranına izin verir. Ayrıca dongle cihazı veya uygulama yüklemesi gerektirmezler ve yalnızca bir tarayıcı açarak size anında yayın sağlarlar.

Bunlar, iç veya dış ortamda, yüksek düzeyde paylaşıma sahip toplantı alanları için mükemmeldir. Kablosuz sunum ekranları veya kısaca WPD, uzak katılımcıları ve hatta ticari ekranı olan işletmeler için de harikadır. Etkin çoklu grup ortamları için tek bir içeriği tüm ekranlara bağlamak kolaydır.

Faydalar

Toplam Sahip Olma Maliyeti (TCO), projeksiyon cihazları veya benzerlerinden daha düşüktür. Toplam sahip olma maliyeti, bakım veya yedek parça gibi gizli maliyetleri ifade eder. Projeksiyon cihazlarının aksine, lambaları değiştirmeye veya sürekli derinlemesine temizlik yapmaya gerek yoktur.

Genelde bu cihazları kurarsınız, sonra kolayca çalışır.

Akıllı toplantı alanları verimli bir iş ve şirket için anahtardır. Uzaktan ve grup paylaşımı seçenekleriyle, herkesin doğru bilgiyi zamanında almasını sağlama konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Bu, daha iyi zaman yönetimine izin verebilir ve bu da fikirler veya projeler üzerinde daha fazla ortak çalışmaya izin verir.

İşyerinde iletişimi sürdürmek zor olabilir. Ancak, WPDlerle program değişiklikleri, önemli bilgiler, duyurular ve daha fazlası gibi şeyleri tek bir ticari ekranda kolayca görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca uzaktan kontrol seçenekleriyle de ofisten, evinizden veya herhangi bir yerden bilgileri güncelleyebilirsiniz.

Career Addict, toplantı alanınızda neden iyi işyeri iletişim stratejilerini kullanmaya başlamanız gerektiğine dair harika bir neden listesi sunar. Bu işiniz için mükemmel görünüyorsa, özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için CDE7520‘ye göz atmanızı öneririz.

How to Choose a Presentation Display for Your Meeting Space - commercial display

Hareketlilik, bir WPD’ye sahip olmanın ana avantajlarından biridir. Harika kablosuz seçeneğe rağmen, bu aynı zamanda bu ekranları işletmenizin diğer alanlarına kolayca taşıyabileceğiniz anlamına gelir. Onları duvara monte ettirebilir, bir market arabasına yerleştirebilir veya ekranın daha da hareketli olması için bir e-poster sistemine sahip olabilirsiniz.

Hareketlilik işiniz için önemliyse, sizin için mükemmel çözümü bulmak için kontrol etmenizi veya mobil stand seçimimizi öneririz.

Hala ikna olmadıysanız, ISE 2020’deki Görsel Çözümler panelimiz hakkında Cision PR Newswire‘ın haberlerine göz atın.

Dikkate Alınacak Faktörler

Boyut, sınırlı bir alanda çalışıyorsanız bir sorun olabilir. Ne yazık ki, WPDli projeksiyon cihazlarında olduğu gibi atma seçenekleri yoktur. Daha küçük bir ortak ofis alanında çalışıyorsanız, odayı sıkışık ve rahatsız hissettirebilir.

Neyse ki, böyle bir alan sizin için önemliyse, ViewSonic’in daha uygun çözümleri de bulunuyor. Projeksiyon cihazlarımıza bakabilir veya CDE3205 gibi daha küçük bir düz panel ekranı düşünebilirsiniz.

İnteraktif sunumlar yalnızca WPDler kullanıldığında sınırlıdır. Bilgi paylaşımı ve uzaktan işbirliği mümkün olsa da, ne yazık ki son derece verimli beyin fırtınası için önerilmezler. Bu tür bir cihaz için dokunmatik ekranlar veya kalem özellikleri yoktur.

Konferans odanız için dokunmatik ekranlara ve daha fazla interaktif toplantılara ihtiyaç olduğunu düşünüyorsanız, sizin için daha iyi bir seçenek olup olmadığını görmek için interaktif düz panel ekranlarımıza bakın!

How to Choose a Presentation Display for Your Meeting Space - Display

Her Tür Toplantı Alanı için Projeksiyon Cihazları

Projeksiyon cihazları bir görüntüyü bir yüzeye yansıtan optik çıkış cihazlarıdır. Ayrıca, en iyi görüntü üretimi için projektör ekranlarıyla yaygın olarak kullanılırlar. Projeksiyon cihazları neredeyse her yerde bulunabilir, hatta evde bile. Ancak dünyanın her yerindeki işletmeler için değerli bir çözüm haline geldiler.

Genellikle bütçe dostudurlar, harika görüntü üretimi sunarlar, hem daha küçük alanlara hem de geniş alanlara sığarlar ve hatta bazen taşınabilirler! Ancak elbette, işletmenizin toplantı alanına uygun olup olmadığına karar verirken göz önünde bulundurmanız gereken, imkansız olabilecek bir aydınlatma kurulumu ve onarımlarda bulunan gizli maliyetler gibi bazı dezavantajları vardır.

Kullanım

Projeksiyon cihazları, her türlü işletmenin ihtiyacını karşılamak için harika çözümlerdir. En iyi şekilde aydınlatılmış, daha küçük ofis alanları için uygundurlar, ancak büyük mekanlarda bile çalışma kapasitesine sahiptirler. Yeni başlayan şirketler veya bütçe dostu bir çözüme ihtiyaç duyanlar için projektörler harikadır. Büyük kurulumlar için ProAV gücü veya hareket halindeyken taşınabilir seçeneklerle, sizin işiniz için de mutlaka bir şeyler mutlaka vardır.

Faydalar

Fiyat her zaman dikkate alınması gereken en önemli faktörlerden biridir. Projeksiyon cihazları genellikle diğer sunum ekranlarından daha ucuzdur. Ancak bütçe dostu olması, daha düşük kalite ve kötü işlevsellik anlamına gelmez.

Projeksiyon cihazlarımız bütçe dostu olacak şekilde üretilmiştir ve toplantı alanınızın birinci sınıf olmasını sağlarlar. Düşük maliyetli bir çözüm arayan bir işletmeyseniz, PA503S‘yi öneririz.

Standart, kısa mesafe ve ultra kısa mesafe atış, optimum resmi oluşturmak için projektörünüzün ne kadar uzakta olması gerektiğini ifade eder. Standart atış, alanın önemli olmadığı daha geniş alanlar için mükemmeldir. Bu, hareket ve eylem gerektiren sunumlar için harika oldukları anlamına gelir. Odanın küçük bir bölümüne sıkışmayacaksınız demektir.

Kısa mesafeli ve ultra kısa mesafeli projeksiyon cihazları ise, sınırlı alana sahip alanlar için mükemmeldir. Bu projektörlerin etkili olması için duvardan veya ekrandan yalnızca birkaç metre uzakta olması gerekir. Kristal netliğinde görüntülemesiyle hiçbir şeyi kaçırdığınızı hissetmeyeceksiniz.

Standart, kısa ve ultra kısa mesafeli projektörler arasındaki farkı bilmek, projeksiyon cihazının toplantı alanınız için en iyi çözüm olmasını sağlamak için çok önemlidir. Ayrıca, konferans odanızda sağlam görüntülemeye sahip alan bir öncelikse, bu projektör serisine göz atmanızı öneririz.

How to Choose a Presentation Display for Your Meeting Space - projector

Yüksek parlaklık ve yüksek çözünürlük, daha geniş bir ortam seçeneği sunar. Birçok eski tarz projeksiyonların karanlık odalarda veya doğrudan pencere ışığına yerleştirildiğinde görülmesi zordur. Yüksek parlaklık ve çözünürlüğe sahip olmak, insanların ekranı daha iyi görmek için hareket etme zorunluluğu olmadan zahmetsiz sunumlar yapılmasına olanak tanır.

Taşınabilir projeksiyon cihaz özellikleri, birden fazla yerde sunum yapmanızı sağlar. Hafif yapısı ve tak-çalıştır USB özelliği ile taşınabilir projeksiyon cihazları kullanmak, her zaman hareket halinde olanlar veya birden fazla toplantı alanına sahip olanlar için mükemmeldir, ancak birden fazla cihaz bütçesi gerektirmez.

Hareket halindeyken güvenilir bir performans çözümüne ihtiyacınız varsa, taşınabilir projeksiyon cihazlarımızdan birini öneririz.

Dikkate Alınacak Faktörler

Projeksiyon her ortama uygun değildir. Projeksiyon cihazlarımızın çoğu, en iyi sunumu sağlamak için yüksek parlaklığa ve diğer özelliklere izin verirken, bazen bir oda aydınlatma nedeniyle uygun olmayabilir.

Bu durumda toplantı odalarınızın doğru boyutlara ve uygun aydınlatma ortamlarına sahip olduğundan emin olmanız önemlidir.

Bir projektör ekranı satın almayı düşündüğünüzde, projektörünüz için aydınlatmanın bir sorun olabileceğini düşünebilirsiniz. Her zaman gerekli olmasa da, görüntüyü geliştirmeye ve daha net bir görüntü vermeye yardımcı olabilirler.

Dokunmatik değildirler ve bu, işbirliği türlerini engelleyebilir. Sağlam bir projeksiyona sahip olmak toplantı alanınıza daha fazla yapı kazandırabilirken, dokunmatik özellikli bir ekrana sahip olmamak, not almak veya beyin fırtınası yapmak için kalem ve kağıt kullanmak anlamına gelebilir.

Toplantılarınız sırasında interaktif işbirliğinin bir öncelik olduğunu düşünüyorsanız, IFPDler ve hatta WPDler gibi diğer ürünlere bakmayı düşünün.

 

How to Choose a Presentation Display for Your Meeting Space - Projector meeting space

Yedek lambalar projeksiyon cihazınızın bakımı için gereklidir. Tipik olarak, kullanım seviyenize bağlı olarak lambaların her üç yılda bir değiştirilmesi önerilir. Fanları soğutmak veya havalandırmayı yoğun tozdan uzak tutmak gibi şeyler yapmazsanız, bu bazıları için gizli bir maliyet ve yük haline gelebilir.

Toplantı Alanı Dışı için Doğrudan Görünüm LED’i

Video duvarı ekranları genellikle çok büyük bir ekran oluşturmak için bir araya getirilen birçok farklı parçadan oluşan çoklu monitör setleridir. Bu çoklu monitör kurulumu nedeniyle, genellikle her ekran arasındaki çerçeveleri görebilirsiniz.

Kullanım

Doğrudan Görünüm LED ekranlar, ViewSonic’te sunulan en etkileyici ekranlardan bazılarıdır. İnteraktif olmasalar da, ticari teşhirler için olduğu kadar işletme için güzel ve güzel bir şeye yatırım yapmak için de harikadırlar. Ayrıca uygun maliyetli, hepsi bir arada video duvar çözümleri ve geniş mekan çözümleri için mükemmeldirler.

Faydalar

ViewSonic Doğrudan Görünüm LED ile daha da büyük canlı ve yüksek kaliteli görüntüleme mümkündür. Etkileyici %120 kayıt, 709 renk doğruluğu ve ultra hızlı 3.840Hz yenileme hızı ile üretilen görüntüler gerçekçi ve çarpıcıdır.

Bu cihaz için sorunsuz entegrasyon ve otomatik kontrol de mümkündür. Crestron, Extron ve AMX gibi profesyonel AV kontrol sistemleriyle uyumlu istediğiniz herhangi bir bilgiyi veya görüntüyü sunmak kolaydır. Bu kontrole sahip olmak, ViewSonic Direct View LED’i kullanmayı basit ve sezgisel hale getirir.

How to Choose a Presentation Display for Your Meeting Space - Direct View Led

Dikkate Alınacak Faktörler

Bu tür cihazlar için maliyet oldukça yüksektir. Bu nedenle her işletmenin bu cihaza sahip olması mümkün olmayabilir. Neyse ki projeksiyon cihazları, IFPDler ve WPDler gibi birçok başka alternatif mevcuttur.

Ancak, eğer karşılayabiliyorsanız, kesinlikle yatırıma değer. ViewSonic Doğrudan Görünüm LED’i, işinize veya toplantı alanınıza giren herkesi şaşırtacaktır.

Böyle büyük bir teknoloji parçası için bakım zor olabilir. Kaplanacak çok fazla alan ve cihazın büyüklüğü, bakım yapmak isteyen herkes için korkutucu olabilir.

Neyse ki ViewSonic Doğrudan Görünüm LED’i, çok panelli modüler tasarımıyla kolay bir kuruluma sahiptir. Bu, yalnızca iki kişi gerektirdiği ve yaklaşık 2 saat sürdüğü anlamına gelir. Bununla, potansiyel olarak kırılmış parçaları gidermek veya teknolojiyi temiz tutmak kolaydır.

Sınırlı kullanılabilirlik, sınırlı bir bütçeniz varsa dikkate alınması gereken bir faktör olabilir. Büyük boyutları nedeniyle, bu tür cihazlar en iyi ticari görüntüleme veya diğer yalnızca görüntüleme alternatifleri için kullanılır. Bunları çok önemli bilgi paylaşımı veya işbirliği için kullanmak ideal değildir.

Bununla birlikte, yaşamdan daha büyük görüntüleme yetenekleri, profesyonel ayarlar ve daha fazlası için kullanılan herhangi bir sunuma renk katabilir. Doğrudan Görünüm LED hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, ürün sayfasında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Maliyetin yatırımınızdaki potansiyel faydalardan daha ağır basacağından hala endişeleniyorsanız, GES video duvarlarınızı kullanmanız için 9 yol sağladı.

How to Choose a Presentation Display for Your Meeting Space - Direct View LED in office

(YENİ) Bire Bir Toplantılar için Taşınabilir Monitörler

Taşınabilir bir monitör ile normal bir monitör arasındaki fark, tipik olarak monitörün boyutu ve ağırlığı ile ilgilidir. Bazen cihazda sunulan özelliklerle de ilgilidir. Taşınabilir bir monitörle, hareket halindeyken ikinci bir ekranın tüm avantajlarını elde edebilirsiniz!

Taşınabilir bir monitörle her yerde yaratıcı ve üretken olabilirsiniz ve bunu bire bir toplantılar için de kullanabilirsiniz. Bazı taşınabilir monitörlerde dokunmatik özellik de bulunur.

Ancak, bazı taşınabilir monitör türlerinin hatalı giriş gecikmesi yaşayabileceğini de bilmelisiniz. Bazılarının hassas tasarım ve ağır yük nedeniyle gerçekten o kadar taşınabilir olmadığını da bilmeliyiz.

Kullanım

Taşınabilir monitörler, işletmeler ve profesyonel insanlar arasında giderek daha popüler hale geliyorlar. Modern toplantı alanları eskisi kadar bize yakın olmayabiliyor. Artık neredeyse herkes ortak çalışmaya dahil edilebilir hale geldi. Bu sayede işletmeler zamandan çok tasarruf ediyor ve bu da onlara diğer alanlarda daha fazla gelişme fırsatı sunuyor.

Bunun bir faydası da daha fazla bire bir görüşme potansiyelidir. Taşınabilir bir monitörle, toplantının planlanmış olup olmaması önemli değildir. Monitörünüzü hızlı bir şekilde çıkarabilir ve hızlı bir kurulum ve daha kolay ekran paylaşımına izin verebilirsiniz. Her iki tarafın da görmesi zor olabilecek tek bir dizüstü bilgisayar kullanmak yerine, taşınabilir monitörü neredeyse her ortama uygun minyatür bir ekran olarak kullanabilirsiniz.

Faydalar

Dokunmatik özellikli taşınabilir monitörler, bire bir konferanslar için mükemmeldir. Notlar, düzenlemeler ve verilerle etkileşim kurabilmek, amacınızı daha etkili bir şekilde iletmenize yardımcı olabilir. Avucunuzun içinde mini bir IFPD’ye sahip olmak gibidir.

Adında taşınabilirlik var! Taşınabilir seçeneklere sahip olmak, iş yeri söz konusu olduğunda ciddi şekilde küçümsenir. Her zamankinden daha sıkı bir zaman çizelgesi üzerinde çalışıyor olabileceğiniz bire bir toplantılar için hızlı bir şekilde ekleyebilme ve sunabilme önemlidir. Hazırlıksız yapılan toplantılarda profesyonelliği ve hazır olmayı sürdürmek çok önemlidir. Ayrıca, birçok modern çalışma ikinci bir ekrandan yararlanır, bir masaya bağlı kalmadan ekstra üretkenlik elde etmek harikadır.

Taşınabilir bir monitör kullanarak yaratıcılığı genişletmek mümkündür. Örneğin, ViewSonic taşınabilir monitörleri gelişmiş hücre içi 10 noktalı kapasitif dokunmatik ekrana sahiptir. Bu, kaleme, dokunmaya, sıkıştırmaya, kaydırmaya ve karalamaya tepki veren ultra duyarlı bir dokunmatik ekran deneyimi sağlar. Verimli beyin fırtınası için hızlı ve kolay bir çözüm.

İkna olmadıysanız, taşınabilir bir monitöre ihtiyaç duymanız için 7 neden burada.

How to Choose a Presentation Display for Your Meeting Space - Portable monitor

Dikkate Alınacak Faktörler

Ekstra cihazlar taşımak için külfetli olabilir. Ayrıca cihazı kırılmasına yönelik daha fazla risk anlamına gelir. Bazı taşınabilir monitörler, standart bir tabletten bile daha kırılgandır.

Ancak ViewSonic, hasardan endişe edenler için ultra hafif bir seçenek sunuyor. Dayanıklılığın dışında, taşınabilir monitörümüz 6 inç kalınlığa ve 900 gramdan daha az ağırlığa sahiptir.

Bazı iş alanları için daha küçük ekranlar sorun yaratabilir. Özellikle bire bir konferansta. Her iki taraf da ekranı göremiyorsa, interaktif özellikler gerekiyorsa, daha büyük bir dokunmatik ekran veya kablosuz sunum ekranı tercih etmelisiniz.

Giriş gecikmesi, taşınabilir monitörlerde standart tabletlere göre daha fazla rastlanabilir. Bu nedenle, bilgisayar ve taşınabilir monitör arasındaki bağlantı yavaş olabilir ve yenileme hızı düşük olabilir. Monitörün kendisinin de dizüstü bilgisayar cihazlarınızda gecikmeye neden olması da mümkündür.

ViewSonic, USB-C Bağlantısı ve 10 noktalı kapasitif dokunmatik özellikleriyle bu sorunların hiçbirini yaşamamanızı sağlar. USB-C bağlantısı, tek bir kablo üzerinden veri, ses, video ve şarjın hızlı bir şekilde iletilmesine olanak tanıyan çift bağlantı noktasıdır. Bu monitörler ayrıca doğrudan bir dizüstü bilgisayardan da çalıştırılabilir.

Tüm bu özellikler sizin için mükemmel bir çözüm gibi görünüyorsa, tüm özellikleri ve faydaları hakkında bilgi edinmek için VG1655 veya TD1655‘e göz atın.

How to Choose a Presentation Display for Your Meeting Space - One-on-one

Toplantı Alanı Çözümleri için Sonuç

Toplantı alanınız için mükemmel sunum ekranı çözümünü seçmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Projeksiyon cihazları, kablosuz sunum ekranları, etkileşimli düz panel ekranlar, büyük ölçekli video duvar ekranları ve çok daha fazlası ile birlikte, ofisiniz için mutlaka bir şeyler var.

LightStream Projeksiyon cihazlarına toplantı etkileşiminin nasıl ekleneceğine ilişkin çözüm özetimiz, toplantı alanında işbirliğinin ne kadar önemli olabileceğini anlamak için okunması gereken harika bir kaynaktır. Toplantı alanlarınız için bazı fikirler edinmeye başlamak için bir okuyun.

Şirketinizin toplantı alanı için hangi tür sunum ekranının en uygun olduğundan hala emin değilseniz, burada onlar hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Veya dünya çapındaki birçok ofisimizden biriyle iletişime geçin. Bize ulaşın sayfamıza buradan ulaşabilirsiniz.