ViewSonic Library > Eğitim > İçgörüler

İçgörüler

İçgörüler

Çevrimiçi Öğrenmenin Geleceği – Dikkat Edilmesi Gereken 10 Eğilim
Yeni öğrenme teknolojileri yakın zamanda öğretmenlerin yerini almayacak, ancak bu 10 Çevrimiçi Öğrenim eğilimleri listesiyle rakiplerinizin bir adım önünde olabilirsiniz.

Daha Fazla

STEAM Eğitiminde Bilimin Önemi
STEAM eğitiminde bilim, fiziksel ve sosyal bilimleri sanatla bütünleştiren bütünsel bir eğitim yaklaşımının temel bileşenidir.

Daha Fazla

STEAM Eğitiminde Sanatın Önemi
STEAM eğitiminde sanat, hemen hemen her türlü işte gerekli olan yaratıcı düşünme becerisini öğrettiği için oldukça önemlidir.

Daha Fazla

STEAM Eğitiminde Matematiğin Önemi
STEAM eğitiminde matematik, öğrencileri günlük yaşamlarıyla daha alakalı hale getirerek konuya daha fazla ilgi duymayı amaçlar.

Daha Fazla

STEAM Eğitiminde Teknolojinin Önemi
STEAM eğitiminde teknoloji hayati derecede önemlidir, çünkü temel teknoloji anlayışı hemen hemen her türlü iş için minimum bir gereklilik haline gelmiştir.

Daha Fazla

STEAM Eğitiminde Mühendisliğin Önemi
STEAM eğitiminde mühendislik, mühendislere olan dünya çapında talep arttıkça önem kazanmaya devam ediyor.

Daha Fazla

Erişilebilir Eğitim Nedir? Kapsayıcı Öğrenimde Eşitlik ve Eşitçilik
Eşitlik ve eşitçilik: Bir öğretmen, okul veya akademik kurum olarak erişilebilir eğitimin nasıl başarılı bir şekilde sağlanacağı hakkında daha fazla bilgi edinin.

Daha Fazla

Lise Öğrencileri İçin 5 Ters-Yüz Sınıf Aktivitesi
Lise öğrencileri için öğrenme hedeflerinizi karşılayan anlamlı sınıflar oluşturmanıza yardımcı olacak 5 ters-yüz sınıf etkinliği.

Daha Fazla

Video Modelleme – Otizmli Öğrenciler için Video Destekli Öğrenme
Otizmli öğrenciler için video modellemenin etkili bir öğretim yöntemi olduğu kanıtlanmıştır. Videoları nasıl kullanabileceğinizi öğrenmek önemlidir!

Daha Fazla