ViewSonic Library > Eğitim > İçgörüler

İçgörüler

İçgörüler

Çevrimiçi Dijital Tahta ve Dijital Tahta Uygulamaları: Sınıf için Hangisi Daha İyi?
Eğitimde dijital tahtayı keşfedin; çevrimiçi ve yerel uygulamaların artılarını ve eksilerini tartarak en iyi sınıf düzenini bulun.

Daha Fazla

Android EDLA (Kurumsal Cihaz Lisans Sözleşmesi) Sınıfınızı Nasıl Dönüştürebilir?
Android EDLA sertifikalı cihazların sınıf deneyimlerini nasıl iyileştirdiğini ve eğitimcilere Google Play Store erişimiyle nasıl güç verdiğini keşfedin.

Daha Fazla

İnteraktif Dijital Tahtaları Ağınıza Entegre Etmek İçin Uzmandan İpuçları
Ağ segmentasyonu konusundaki uzman tavsiyelerimizle okulunuzun interaktif dijital tahta dağıtımlarının güvenliğini nasıl güçlendireceğinizi keşfedin.

Daha Fazla

İnteraktif Öğrenme Platformu Seçme Kılavuzu
Gelişmiş öğrenci katılımı ve başarısı için doğru interaktif öğrenme platformunu seçme kılavuzumuzla Eğitim Teknolojisinin potansiyelini ortaya çıkarın.

Daha Fazla

Hibrit Öğrenme Alanı Nasıl Oluşturulur
Hibrit öğrenme alanlarında pek çok gariplik ve aksaklıklar olabilir. Hibrit öğrenme alanınızı kuracak bilgi birikimine sahip olmak, başarının anahtarıdır.

Daha Fazla

Hibrit Öğrenme: Temel Kaynakların Tam Listesi
Hibrit öğrenme çok fazla teknolojiye sahip olabilir veya sadece birazcık olabilir. Hedeflerinize ve ihtiyaçlarınıza bağlıdır. Neyin gerekli olduğunu görmek için bu rehberi okuyun!

Daha Fazla

Kapsayıcı Sınıf nedir? Ve Neden Önemlidir?
Kapsayıcı sınıf nedir? Çeşitlilik ve kapsayıcılık başarının anahtarı olduğundan, büyüyorlar ve her zamankinden daha önemli hale geliyorlar!

Daha Fazla

Çevrimiçi Öğrenmenin Geleceği – Dikkat Edilmesi Gereken 10 Eğilim
Yeni öğrenme teknolojileri yakın zamanda öğretmenlerin yerini almayacak, ancak bu 10 Çevrimiçi Öğrenim eğilimleri listesiyle rakiplerinizin bir adım önünde olabilirsiniz.

Daha Fazla

STEAM Eğitiminde Bilimin Önemi
STEAM eğitiminde bilim, fiziksel ve sosyal bilimleri sanatla bütünleştiren bütünsel bir eğitim yaklaşımının temel bileşenidir.

Daha Fazla