ViewSonic Library > Business > Ergonomi

İçgörüler

Ergonomi

Web Kameralı Monitör: Bilmeniz Gereken Her Şey
Bir video konferans monitörü seçerken dikkate almanız gereken faydaları ve temel özellikleri keşfedin ve karar verme sürecinizi kolaylaştırın.

Daha Fazla

Dijital Göz Yorgunluğunu Önleme: Göz Korumalı Monitörler Nasıl Yardımcı Olabilir?
Göz yorgunluğunu önlemek için bir göz korumalı monitöre yatırım yapmak bir kişisel sağlık eylemidir. Bir satın alma işlemi yapmadan önce bilmeniz gereken her şey burada.

Daha Fazla

Bilgisayar Ekranınız İçin En İyi Konumlandırmayı Biliyor musunuz?
Bilgisayar ekranınız için en iyi konumlandırma, kendi bireysel ihtiyaçlarınıza göre belirlenir, ancak başlamak için birkaç kullanışlı olacak yönerge bulunmaktadır.

Daha Fazla

Ofis Ergonomisi: Tam Kılavuz
İyi bir ofis ergonomisi, sağlığı korur ve işyerinde performansı optimize eder. Bu kılavuz, çalışma alanınızın sorunlarını - ve çözümlerini - listeleyecektir.

Daha Fazla

Doğru Monitör Ekrana Bakma Sendromunu Önlemeye Yardımcı Olabilir mi?
Ekrana bakma sendromu (CVS), modern çözümler gerektiren modern bir sorundur. Ekranların nasıl göz yorgunluğuna neden olabileceğini ve bunu nasıl önleyeceğinizi öğrenin.

Daha Fazla

USB-C Monitörler Uzaktan Çalışanlar için Neden Mükemmeldir?
Tam olarak ne tür bir monitör satın alacağından emin olmayan uzaktan çalışanlar için bir USB-C monitör ideal çözüm olabilir. Genel olarak, bir USB-C monitör, farklı bağlantı noktası türlerini kullanan diğer monitörlere göre yüksek çözünürlüklü video, mükemmel uyumluluk ve daha birçok başka avantaj sağlar. USB-C teknolojisi ve uzaktan çalışanlar için çeşitli avantajları hakkında daha fazla bilgi […]

Daha Fazla

Monitör Ergonomisi İçin Dikkat Edilecek Şeylerin Listesi
Monitör ergonomisi modern iş yerlerinin önemli bir parçasıdır. Fiziken zorlanmadan üretkenliğinizi artırmayı öğrenmek için hazırladığımız rehberi okuyun.

Daha Fazla