ViewSonic Library > Business > Çalışma Ortamı Tasarımı > Yeşil Ambalaj Karbon Ayak İzinizi Azaltıyor

Yeşil Ambalaj Karbon Ayak İzinizi Azaltıyor

.

Yeşil ambalaj çevre için iyidir. Ayrıca ViewSonic’in çevre dostu ambalajı, kolay taşıma ve hızlı dağıtım için tasarlanmıştır. Yeşil olmak, hem Dünya’ya hem de kâr hanenize başka nasıl yardımcı olur? Enerji maliyetlerinden işçiliğe kadar her yerde sağlanan tasarruflarla, bir kutunun yarattığı farka şaşıracaksınız. Doğru bir yeşil ambalajın, gelecek nesiller için Dünya’yı korurken ekibinizin zamandan ve paradan nasıl tasarruf edebileceğini öğrenin.

Birçok şirket ne kadar yeşil olduklarına dair hikayeler anlatmaktan hoşlanır. Ancak aynı zamanda, çok az şirket cüzdanınızı ne kadar yeşil yapacakları hakkında konuşmaya isteklidir.

Pastanızı alıp da yemek mümkün müdür? Şirketler çevreci olmayı ve müşterilerinin zamandan ve paradan tasarruf etmesini sağlamanın yollarını bulabiliyor mu?

Bu, ViewSonic®’in yeni kurumsal monitörlerini üretirken benimsediği zorluktur.

Yeşil Ambalaj

En yeni ViewSonic® kurumsal monitörleri, yeşil şirket vizyonumuzun ürün geliştirmemizi nasıl bilgilendirdiğinin bir örneğidir. Eksiksiz bir yeniden tasarım olan VG48 ve VG55 kurumsal monitörler, işletmelerin, bireylerin ve gezegenimizin ihtiyaçlarını desteklemek için dikkatle oluşturulmuştur.

Çevre Dostu_Kurumsal_Monitörler

Enerji Tasarrufu

ViewSonic monitörler, kullanımları boyunca tasarruf sağlar. Enerjiyi koruyarak bunu yapmak için tasarlandılar. Nasıl mı?:

 
  • Tescilli Eco modu özelliğimiz tüm ViewSonic monitörlerde yerleşiktir ve güç tüketiminde %25’e kadar tasarruf sağlayabilir.*
  • ENERGY STAR sertifikası, ürünlerimizin sera gazlarını azaltırken, enerji maliyetlerinden tasarruf etmesini sağlar.
  • Çevreye karşı sorumlu bir şekilde iş yapmaya yönelik devam eden çabalarımızın bir parçası olarak, monitörlerimiz EPEAT ürünlerini kaydettirdi ve azaltılmış toksik içerik, katı atık, enerji kullanımı ve emisyonların yanı sıra artırılmış geri dönüştürülebilirlik için tasarlandı. *Enerji tasarrufu, gerçek kullanıma ve diğer faktörlere bağlı olarak değişebilir.

ViewSonic kurumsal monitörler, enerji tasarrufu sağlar ve tüm yaşam döngüleri boyunca azaltılmış çevresel etki sağlayarak, onları büyük çevre dostu, uzun vadeli yatırımlar haline getirir.

Sonuç olarak: ViewSonic VG48 serisi ve VG55 serisi ekranlar işletmelere para tasarrufu sağlar.

Monitör Maliyet Tasarrufu

ViewSonic VG48 ve VG55 serisi monitörler, malzeme israfını azaltmak üzere ambalajlanmıştır. Yeşil ambalaj, karbon ayak izinizi azaltır ve paradan tasarruf etmenizi sağlar. Kartonlar incedir, istiflenebilir ,nakliye ve depolama maliyetlerini azaltır. Dağıtım ne kadar büyük olursa, tasarruf o kadar artar.

Akıllı paketleme, karbon ayak izinizi azalttığı için çevreye yardımcı olur. Biyolojik olarak parçalanabilen, köpük dolgu içermeyen kağıt bazlı malzemeler, çöplük atıklarını azaltır. Tek renkli baskı, kimyasal kullanımının etkisini azaltır.

Geri dönüşüm, daha az ve tamamen geri dönüştürülebilir malzemelerle kolay ve daha az maliyetlidir. Monitörler, tüm ürün yaşam döngüsü boyunca çevresel etkinin azaltılmasını sağlamak için EPEAT sertifikalıdır.

Yeşil Ambalaj Para Tasarrufu Sağlar

Ambalajın %100’ünü geri dönüştürebilmek maliyet avantajı sağlar.* Geri dönüşüm/imha ücreti ödemeniz gerekmez (geri dönüştürülemeyen ambalajları atmak zorunda kalmazsınız). Kurmakta olduğunuz monitör sayısına bağlı olarak geri dönüşüm ücretlerinden ne kadar tasarruf edebileceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

100 Monitör Kurulumu:

TCO 100

1000 Monitör Kurulumu:

TCO 1000

3000 Monitör Kurulumu:

TCO 3000

Azaltılmış Dağıtım Süresi

BT ekibinizin yerleştirdiği her monitör için beş dakikalık zamandan tasarruf ettiğinizi hayal edin. Çok değil, değil mi? Bunu şu şekilde düşünün: Her 12 monitör için bir saat tasarruf edilir. Yerleştirilen her 100 monitör için, tam bir günlük çalışmaya değer. Kazanılan zaman diğer işleri yerine getirmek için harcanabillir.

Hızlı, kolay dağıtım, BT fırsat maliyetlerini azaltır ve kullanıcı arıza süresini en aza indirir. ViewSonic VG48 ve VG55 serisi monitörler, hızla açılması kolay ve sorunsuz bir ambalaj içinde gelir. Hızlı serbest bırakma standı, anında, kullanıma hazır kurulum sağlar. Alet gerekmez.

4 Kolay Adımda Kurulum

Yerleştirme, dört hızlı, ardarda gerçekleşen adımında gerçekleştirilir. İşte bir ViewSonic monitör kurmak için kolay talimatlar:

  1. Kutuyu açın. Monitör standını ve tabanını çıkarın.
  2. Monitör tabanını ellerinizle standa vidalayın.
  3. Hızlı serbest bırakma standını monitöre takın. Alet gerekmez. Standın başını yerine oturana kadar monitör panelinin arkasına bastırın.
  4. Tamamen monte edilmiş monitörü kutudan çıkarmak için standın üst kısmındaki entegre taşıma tutamağını kullanın.

Bir Viewsonic müşterisinin geri bildirimine dayanarak, paket tasarımımız sayesinde dağıtım verimliliği 3 kata yakın arttı. Global bir otomobil üreticisiyle birlikte çalışarak, ViewSonic VG2448 ile farklı bir markanın piyasaya çıkış miktarı günlük 200-300’den günde 800’e yaklaştı.**

vg2448_ön_hires

Entegre kablo yönetimi, BT personelinin veya kullanıcılarının düzenli, üretken çalışma alanları için kablo karmaşasını kolayca ortadan kaldırmasına olanak tanır. Yerleşik bir stand montajı, monitörün arkasına harici cihazların hızlı bir şekilde kurulmasını sağlar. Çok yönlü bağlantı seçenekleri hızlı kurulumu kolaylaştırır.

Kurulumu çocuk oyuncağı yapan aynı özellikler sayesinde, kullanım ömrü sonunda sökme işlemi de hızlı ve kolaydır. Bu da ihtiyaç duyulan BT süresini en aza indirir ve başka bir yerde harcanabilecek zamanı en üst düzeye çıkarır.

TCO İçin Tasarlandı

Bazı üreticiler sürdürülebilirliği ve Toplam Sahip Olma Maliyetini (TCO) diğerlerinden daha ciddiye alır. ViewSonic, ürünleri genel maliyetleriniz göz önünde bulundurarak tasarlar ve paketler. En yeni ViewSonic kurumsal ekranları, tüm ürün yaşam döngüsü boyunca dolaylı maliyetleri azaltır. Her model, toplam sahip olma maliyetini ilk satın alma fiyatının ötesinde azaltır.

ViewSonic-TCO

Kolay Kullanıcı Deneyimi

Yeni ekipmana alışmak, kullanıcı verimliliğini azaltabilir. ViewSonic VG48 ve VG55 serisi monitörler, uyarlamayı kolaylaştırır. Her kullanıcının ihtiyaçlarını karşılamak için özelleştirme sezgiseldir. Eğitim almaya gerek kalmaz..

ViewSonic’e özel ergonomik ayak, ulaşılması kolay kollar kullanılarak sezgisel olarak ayarlanır. Kullanıcılar, genişletilmiş seçenekler yelpazesiyle konfor ve üretkenlik için ideal konumlandırma elde edebilir. Fonksiyonlar arasında çift yönlü pivot, döndürme, yükseklik ayarı ve eğme bulunur. Konumların kolaylığı ve çeşitliliği, zahmetsiz işbirliğine ve grup tartışmalarına olanak tanır. 40 dereceye kadar eğme, ayakta dururken çalışmayı kolaylaştırır.

Geniş görüntüleme açıları, titreşimsiz teknoloji ve mavi ışık filtresi, rahatlığı artırır ve göz yorgunluğunu azaltır. Tüm bunlar daha sağlıklı, daha rahat ve daha üretken çalışanlara katkıda bulunur. Bu, kullanıcı arıza süresi, yaralanma ve işçi tazminat talepleri nedeniyle potansiyel doğrudan ve dolaylı maliyetleri ortadan kaldırır.

Azaltılmış Servis, Bakım ve İşletme Maliyetleri

ViewSonic, 30 yılı aşkın süredir güvenilir ekran ürünleri sunması ile tanınmaktadır. Basitçe söylemek gerekirse, ViewSonic monitörler, amaçlanan şeyi yaparlar. Nadiren bir sorun olması durumunda, tüm ViewSonic kurumsal ekranları 3 yıllık sınırlı garanti kapsamındadır. ViewSonic müşteri desteği ücretsizdir ve hızlı, profesyonel hizmet sunmak için hazırdır.

Kurumsal VIP müşterileri, artan zaman ve maliyet tasarrufları için arıza süresini en aza indirmek için yedek monitörlerin bir gecede gönderilmesi gibi özel ve özenli muamele görürler. . ViewSonic, arıza süresini ve lojistik maliyetlerini azaltmak için ekranların USB bağlantı noktasını kullanarak hızlı, basit ürün yazılımı yükseltmeleri sağlar.

ENERGY STAR sertifikası, zamanla artan garantili tasarruflar için mümkün olan en düşük enerji tüketimini sağlar. ViewSonic’in tescilli Eco modu, işletim maliyetlerini daha da düşürür. Tüm ViewSonic monitörlerde bulunan Eco modu, güç kullanımını ayarlayarak enerji tüketiminde %25’e kadar tasarruf sağlar.

Çiftli Monitör Paketi

Monitör sehpası olmadan iki monitör içeren tek bir pakette gönderilen çiftli monitör paketlerimizin taşınması ve ambalajından çıkarılması daha kolaydır – sadece kutuyu açın ve iki ekranı kaldırın. Dahası, standart VESA montajı, bu monitörlerin kurulumunu ve dağıtımını kolaylaştırır ve BT ekiplerinin daha üretken görevler için değerli zamanlarından tasarruf etmesini sağlar.

Çiftli monitör paketleri, üretkenliği artırırken maliyetleri düşürmenin başka bir yoludur.

*Geri dönüşüm ücreti, ViewSonic’in önde gelen küresel otomobil üreticisiyle çalışan gerçek sayılarına dayanmaktadır. Geri dönüşüm ücretine köpük, ambalaj ve stand dahildir.

** ViewSonic’in önde gelen bir global otomobil üreticisiyle çalışan gerçek sayılarına dayanmaktadır.