ViewSonic Library > Business > Çalışma Ortamı Tasarımı

İçgörüler

Çalışma Ortamı Tasarımı

LED Ekranlar: Kurumsal Çalışma Alanlarının Geleceği
LED Ekranlar, geleceği kurumsal alanlara getiriyor. İş yeri tasarımınızı, işbirliğinizi ve iletişiminizi nasıl dönüştürebileceğini okuyun.

Daha Fazla

Çalışan Bağlılığını Artırmaya Yönelik 5 Ofis Tasarımı Trendi
Ofis tasarımı trendleri, hem estetik hem de işlevsel iyileştirmeler yoluyla, çalışan bağlılığını artırmaya yönelik olarak ilerliyor. Nasıl olduğunu buradan öğrenin.

Daha Fazla

Sanal İşbirliği: Hibrit Ekipler için En İyi 7 Uygulama
Bir Sanal İşbirliğinden ne bekleyeceğinizi öğrenin ve kendinizi Hibrit Çalışmayı içeren geleceğin iş senaryolarına hazırlayın.

Daha Fazla

Dijital Bilgi Ekranlarının Çalışanların İletişimini İyileştirmesinin 18 Yolu
Dijital bilgi ekranları iç iletişimi desteklemek için her düzeyde mükemmeldir. Bunun, kuruluşunuzdaki bilgi akışına nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.

Daha Fazla

Web Konferanslarında Yapılması ve Yapılmaması Gerekenler
İş yerinde çok sayıda web konferansına katılır ve ev sahipliği yaparız, ancak web konferansı görgü kuralları hakkında ne biliyoruz? İşte yapılması ve yapılmaması gereken 4 şey.

Daha Fazla

Dijital İşyerinde Verimlilik: Tepeden Bir Bakış
Etkili yönetim, dijital iş yerinde üretkenliği artırmanın uzun bir yoludur. Doğru liderliğin dijital bir ekipten nasıl en iyi şekilde yararlandığını öğrenin.

Daha Fazla

Monitörler için Gizlilik Filtreleri Güvenilir Koruma Sağlar
Monitörler için gizlilik filtreleri, meraklı gözlere karşı güvenilir koruma sağlar. Amaç görsel korsanlığı önlemektir. Bu tür bir korsanlık, genellikle bir bilgisayar ekranı aracılığıyla hassas bilgileri çalma eylemini içerir. Görsel bilgisayar korsanlığı birçok farklı sektörde yükselişte. Sağlık hizmetleri, telefon numaraları, adresler ve sosyal güvenlik numaraları dahil olmak üzere hassas bilgilerin alınmaya hazır olduğu belirli bir sektördür. […]

Daha Fazla

En İyi Video Konferans Kurulumu – 2021’de Eksiksiz Bir Kılavuz
Video konferanslar, modern iş yerinin ayrılmaz bir parçasıdır. Ev veya ofis için en iyi video konferans kurulumu hakkındaki kılavuzumuzu okuyun.

Daha Fazla

Yeşil Ambalaj Karbon Ayak İzinizi Azaltıyor
Yeşil ambalaj, gezegen ve kârlılığınız için iyidir. Yeşil ambalaj ve teknolojinin ekibinize nasıl zaman ve para tasarrufu sağladığı hakkında daha fazla bilgi edinin.

Daha Fazla