ViewSonic Library > Business > Daha Kaliteli Toplantılar > Toplantılarınızı Dönüştürün: ViewBoard Teknolojisiyle Kapsayıcılığı Artırmanın 3 Yolu

Toplantılarınızı Dönüştürün: ViewBoard Teknolojisiyle Kapsayıcılığı Artırmanın 3 Yolu

Daha Kapsayıcı Toplantılar için En İyi Uygulamalar başlıklı son makalemizde, toplantılarınızda kapsayıcılığı teşvik etmenin neden önemli olduğunu ve teknolojinin nasıl bir rol oynadığını incelemiştik. Bu makalede, daha fazla kapsayıcılık, işbirliği ve genel üretkenlik elde etmek için ViewBoard IFP105S gibi araçlardan nasıl yararlanacağınızı öğreneceksiniz.

Çoğu şirket, çeşitliliğin daha güçlü bir iş gücü sağladığını biliyor ancak çeşitlilik, kapsayıcılıkla aynı şey değildir. Kapsayıcılığı, çeşitlilik içeren bir iş gücünü başarıyla desteklemenin bir sonraki adımı olarak düşünün. Bu, konumu, yeteneği, yönelimi veya geçmişi ne olursa olsun her çalışanı memnuniyetle karşılayan ve kapsayan kapsayıcı bir ortam yaratmak anlamına gelir.

Daha kapsayıcı bir kültür istiyorsanız toplantılar başlamak için harika bir yerdir.

ViewSonic, konumu ne olursa olsun iletişimi kolaylaştıran, iş birliğini destekleyen ve çeşitli ekipler arasında kapsayıcılığı artıran kapsayıcı konferans teknolojileriyle günümüz kuruluşlarının taleplerini karşılama misyonundadır.

ViewBoard IFP105S ile Kapsayıcılığı Artırmanın 3 Yolu

ViewSonic® ViewBoard® IFP105S interaktif ekranıyla günümüzün kuruluşları toplantıları dönüştürebilir, kapsayıcılığı teşvik edebilir ve çeşitli ve uzak ekiplerinin verimliliğini artırabilir. Ekip iletişimi, yaratıcılık ve işbirliği için optimize edilmiş sonsuz bir tuval olan bu araçla bir işletmenin başarılı olmasının birkaç yolunu burada bulabilirsiniz.

  • Microsoft Teams Rooms ve Front Row için optimize edilmiş ultra geniş 105-inç ekranla birden fazla sunum yapan kişiye ev sahipliği yapın

Uzaktan çalışırken bağlantıda kalmak ve üretken kalmak, sanal bir toplantıdan daha fazlasını gerektirir. Herkesin kapsayıcı toplantılara katılabileceği görsel bir alan talep ediyor. ViewBoard IFP105S, Microsoft Teams Rooms ile uyumludur ve akıcı iletişim ve gelişmiş işbirliği sağlamak üzere Front Row için optimize edilmiştir. Ekstra geniş 105 inç ekran, birden fazla sunum yapan kişinin aynı anda işbirliği yapabileceği ve her toplantı katılımcısının görülebildiği, duyulabildiği ve dahil edilebildiği Front Row’un benzersiz düzeni için mükemmeldir. Dolayısıyla ister müşteri sunumu yapıyor olun, ister bir ekibe katılıyor olun, ister çok yönlü ürün eğitimi veriyor olun, bu özellik herkese ihtiyaç duyduğu görsel alanı sağlar.

  • Önemli ayrıntıları daha net görün

Bazen bir sunumun başarısı ayrıntılara bağlıdır. Diyelim ki ekibiniz, CAD/CAM üretim çizimi, mimari görselleştirme veya bilimsel sunum gibi karmaşık grafikleri veya ayrıntıları içeren karmaşık bilgileri sunuyor. ViewBoard IFP105S ile artık okunabilirlik adına ekran alanından ödün vermenize gerek yok. Devasa 105 inç dokunmatik ekran ve 21:9 en-boy oranıyla herkes en küçük ayrıntısına kadar daha net videolar ve görüntüler sunabilir ve deneyimleyebilir. Ekranın Ultra 5K HD Çözünürlüğü, çarpıcı görüntü grafikleri sunar ve çoklu görevleri artırarak uygulamaları yan yana açmanıza ve en ayrıntılı şekilde sunum yapmanıza olanak tanır.

  • Dinamik dokunmatik ekranla yaratıcılığı ve beyin fırtınasını teşvik edin

İster bir kampanya için beyin fırtınası yapıyor olun, ister bir tanışma toplantısına ev sahipliği yapıyor olun, ister bir ürün için yol haritası planlıyor olun, ister uygulama stratejisini belirliyor olun, katkıda bulunan her kişiden gerçek zamanlı olarak fikir almak için birçok ek açıklama aracına sahip olmak yararlı olacaktır. ViewBoard IFP105S ekranın ultra duyarlı dokunmatik ekranı, herkesin fikirlerini daha özgür ve yaratıcı bir şekilde ve aynı zamanda ifade etmesine yardımcı olabilir. Bu 40 noktalı dokunmatik interaktif ekran, herhangi bir odayı, birden fazla kullanıcının beyin fırtınası yapabileceği, not alabileceği, içeriği değiştirebileceği veya aynı toplantı içinde çalışmayı ayrı çalışma alanlarına ayırabileceği kapsayıcı toplantılar için bir merkeze dönüştürür. Ek açıklama araçlarını, parmak uçlarını veya ekran kalemini (veya hepsini aynı anda) kullanmak, geleneksel kalem ve kağıt üzerinde beyin fırtınası yapmaktan daha ilgi çekicidir ve katılımcılarınızın işbirliğine dayalı çabaları, ister komşu bir ofiste ister dünyanın öbür ucunda olsunlar, daha güçlü, daha kapsayıcı ekiplerle sonuçlanır.

Drive Inclusivity with ViewBoard Technology

Son Söz

Toplantı kapsayıcılığınızı yeni zirvelere taşımaya hazır mısınız? Bugün daha iyi toplantılar için ViewSonic ViewBoard IFP105S ve diğer ViewSonic çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinin.