ViewSonic Library > Business > Daha Kaliteli Toplantılar > Toplantılarınızı Dönüştürün: Kapsayıcılığı Artırmak için Sahip Olunması Gereken 3 Teknik Özellik

Toplantılarınızı Dönüştürün: Kapsayıcılığı Artırmak için Sahip Olunması Gereken 3 Teknik Özellik

“Toplantılarınızı Dönüştürün” serimizin devamı olarak, toplantıların kapsayıcılığını geliştiren teknolojiyi daha derinlemesine araştırıyoruz. Bu makalede, ViewBoard IFP105S‘nin çeşitli teknik özelliklerinin her çalışanın aktif katkıda bulunma konusunda kendini güçlü hissetmesine nasıl yardımcı olabileceğini öğreneceksiniz.

Günümüzün organizasyonları çeşitlilik ve kapsayıcılık oluşturmaya odaklanıyor; peki bu sıradan ekipler için nasıl görünüyor? Bugün hangi basit adımlar atılabilir? Kapsayıcı bir kültür oluşturmak genellikle kapsayıcı toplantılarla başlar.

Bu, çeşitli katkıda bulunanların eşit sese ve eşit etkiye sahip olabileceği alanlar yaratmak anlamına gelir. Bu aynı zamanda kişilikleri, rolleri, geçmişleri, konumları veya çalışma düzenleri ne olursa olsun tüm ekip üyelerinizin en iyi fikirleri masaya getirmesine olanak tanıyan teknolojiye yatırım yapmak anlamına da gelebilir.

ViewBoard IFP105S ile Kapsayıcılığı Artırmanın 3 Yolu Daha

Kapsayıcı toplantılar yürütmek enerji, odaklanma ve doğru araçları gerektirir. ViewSonic® ViewBoard® IFP105S interaktif ekrana odaklanmaya devam edersek, bu teknolojinin daha geniş bir insan grubundan daha fazla fikir alabilmesinin birkaç yolunu daha burada bulabilirsiniz.

  • Mobil cihazlara yer vererek toplantıları daha kapsayıcı hale getirin

Uzak çalışanların sayısının artmasıyla, toplantı katılımcıları bir toplantıya ev bilgisayarlarından, tabletlerinden ve hatta akıllı telefonlarından katılabilir. Ne yazık ki, mobil cihazdan çalışmak çoğu zaman katılımcının işlevsel içeriğe erişimini sınırlayabilir ve sonuçta katılımlarını engelleyebilir. ViewBoard Cast, içeriğin kablosuz veya kablolu ağlar üzerinden mobil cihazlardan 105” ekrana aktarılmasını sağlar. Bu, herhangi bir katılımcının herhangi bir cihazdan içerik paylaşmasına, değiştirmesine ve açıklama eklemesine olanak tanır; bu da daha fazla kapsayıcılığa katkıda bulunur ve toplantı katılımını artırır.

  • Kolay dijital tahtayla dosya paylaşımını artırın

ViewBoard 105S etkileşimli ekranıyla myViewBoard dijital tahta yazılımı önceden yüklenmiş olarak gelir, dolayısıyla ek yazılım kurulumuna gerek kalmaz. Bu sayede kullanıcıların ekranla aynı odada olmaları gerekmez; bulut sürücüsü aracılığıyla çalışmalarına ve sunumlarına her yerden erişebilirler. Yazılım ayrıca uzaktan çalışırken bile içerik paylaşmalarına ve açıklama eklemelerine, ortak ofis dosyalarını kolayca dönüştürmelerine ve ekip çalışmasını artırmak için QR kodlarını paylaşmalarına olanak tanır. Çoklu oturum açmayla multimedya içeriği ve bulut erişimi için gelişmiş araçlar mevcuttur.

  • USB-C güç dağıtımıyla gücün akışını sürdürün

Sunumu tamamladınız ve artık paylaşma zamanı geldi ancak cihazınızın şarj edilmesi gerekiyor. 65W güç dağıtımına sahip USB-C bağlantısı sayesinde, cihazlarınızı tam şarjlı halde bırakırken ViewBoard ekranına kolayca bağlanabilirsiniz. Cihazınızı takın, içeriğinizi büyük ekranda sunun ve ardından tamamen şarj edilmiş bir pille sunumdan uzaklaşın.

Technical Features to Drive Inclusivity

Son Söz

Daha fazla kapsayıcılık yolculuğunuz bugün başlayabilir. ViewSonic ViewBoard IFP105S ve ekip işbirliğini geliştirmek için tasarlanmış diğer ViewSonic çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinin.