ViewSonic Library > Business > Çalışma Ortamı Tasarımı > Çift Kafa Monitör Paketleri Size Nasıl Tasarruf Sağlar?

Çift Kafa Monitör Paketleri Size Nasıl Tasarruf Sağlar?

.

Çiftli monitör paketleri, iki monitörün avantajlarını sunarken size veya şirketinize para ve zaman kazandırır. Nasıl mı? İki ekranın artan üretkenliği, hem başlangıçta hem de monitörün kullanım ömrü boyunca daha düşük Toplam Sahip Olma Maliyeti (TCO) sağlar. Nasıl? Cevap şaşırtıcı derecede basit: daha az iş, daha az bakım, daha az malzeme. Çiftli monitör paketinin üretkenliği tipik ikili monitör kurulumundan daha düşük bir fiyata nasıl artırdığını öğrenin veya şimdi çiftli monitör paketlerimizden bazılarını görün.

Yalnızca ihtiyacınız olan kadarını ödediğinizde, paradan tasarruf edersiniz. Bir monitör standına ihtiyacınız olmadığında, bir tane için ödeme yapmanıza gerek yok. Bu yüzden çift kafalı monitör paketlerimiz oluşturuldu!

Modern ofislerden büyük üretim tesislerine kadar değişen ortamlar için tasarlanan çiftli monitör paketleri üretkenliği artırır. Çift kafalı monitörler, kullanıcıların pencereler arasında çok daha verimli geçiş yapmasına yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda ürün yaşam döngüsünün her aşamasında TCO’yu (toplam sahip olma maliyetini) azaltmak üzere tasarlanmıştır.

Herhangi bir monitör standı olmadan tek bir pakette ve daha az ambalajla gönderilen bu çiftli monitörler verimlilik sağlar, maliyetleri düşürür ve daha az çevresel ayak izi sunar. Bir standın maliyetinin yeterince önemli olduğunu düşünmeyebilir. Ancak büyük bir kurulum sırasında bu maliyetler hızla artar.

ViewSonic-Çift-Ekranlı-Monitör-Paketleri

Yalnızca ihtiyacınız olan bileşenler için ödeme yaparken çift ekran uygulamak, çok daha iyi bir TCO sağlar. ViewSonic®, tüm ürün yaşam döngüsü boyunca size paradan tasarruf etmenin yollarını bulur.

Fortune 500 müşterileriyle çalışırken, maliyet bilincine sahip müşterilerin monitör standlarına ihtiyaç duymadığı (veya bunun için ödeme yapmak istemediği) birçok durum bulduk. Bu nedenle standsız monitörler sunmaktan gurur duyuyoruz.

Toplam Sahip Olma Maliyeti, Birim Maliyetten Daha Fazlasına Bakmak Demektir

Ürün yaşam döngüsü boyunca monitör sahibi olmanın birçok maliyeti vardır. Toplam sahip olma maliyetini azaltmak için bir satın almayla ilgili tüm maliyetlere bakmak önemlidir. Bir monitörün “birim maliyeti”, metaforik “buzdağının görünen ucu”na çok benzer.

İlk bakışta, hepsi bu. Müşteriler için en iyi TCO’yu yaratmaya çalışırken, yüzeyin altında yatan birçok gizli maliyet belirledik.

buzdağı-TCO-hikayesini-temsil-ediyor

Mecazi buzdağının ucunun altında, bu gizli maliyetler şunları içerir:

 • İşçilik Maliyetleri (monitörleri kurmak için)
 • Depolama ve Geri Dönüşüm Ücretleri (geri dönüştürülemeyen ambalajlara sahip olmaktan atmaya kadar)
 • BT Destek Maliyetleri (yerleşik yazılım güncellemeleri)
 • Kullanıcıda Kapalı Kalma Süresi (bir monitörün onarılması gerektiğinde)
 • Servis Maliyetleri (monitör onarımında nakliye ücreti)

İşte ViewSonic bu maliyetleri düşürmeye nasıl yardımcı oluyor?:

 • Çift monitör kurulumları, daha az paketleme, daha az alet gereksinimi ve kolay VESA montajı ile çok daha hızlı kurulur.
 • %100 geri dönüştürülebilir ambalaj, ihtiyacınız olmayan şeylerden hızla kurtulabileceğiniz anlamına gelir. Plastiği ayırmak için zaman harcanmamıştır.
 • USB üzerinden ürün yazılımı güncellemeleri ile zamandan tasarruf edilmesi.
 • ViewSonic’in VIP programı, monitörleri hızla değiştirmek için Express Exchange® hizmeti sunar.
 • VIP Programı üyeleri beyaz eldiven hizmeti alır ve navlun için ödeme yapmak zorunda kalmazlar.
Çiftli_Monitör_Paketleri

Ne kadar çok monitör kurarsanız, bu maliyetlere bakmak o kadar önemlidir. Gizli maliyetler, kurulumdan onarım maliyetlerine kadar ortaya çıkar.

Ek olarak, ergonomi, devreye giren başka bir gizli maliyettir.

ViewSonic Daha İyi Toplam Sahip Olma Maliyeti Elde Etmeye Nasıl Yardımcı Olur?

Müşterilerle konuşurken önemli bir endişe, maliyetleri düşürmenin ve daha düşük toplam sahip olma maliyeti elde etmenin yollarını bulmaktır. Bu nedenle çift kafalı monitör paketleri oluşturulmuştur.

Çift kafalı monitör paketleri, toplam sahip olma maliyetini düşürerek paradan tasarruf etmenizi sağlar. İkili paket olarak satılan bu monitörler, tam olarak ihtiyacınız olanı size sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Çift_Ekran_Monitör_Paketleri_Daha_Fazla_Mülk_Sağlar

Monitör Paketleri Size Tasarruf Yaptırır

Çift monitör paketleri, artık ödemeniz gerekmeyen stand tipine bağlı olarak size para tasarrufu sağlar. Peki, standlar için para ödemekten ne kadar tasarruf edersiniz? Bu, kurduğunuz iş istasyonu sayısına bağlıdır. İşte birkaç örnek.

100 İş İstasyonundan TCO Tasarrufu

100 iş istasyonu için stand satın almak zorunda kalmadan ne kadar tasarruf edersiniz (not: iş istasyonu başına 2 monitör):

TCO-tasarrufu
 • 1.400 ila 4.000$ USD arasında tasarruf.

1000 İş İstasyonundan TCO Tasarrufu

Ortaklarımızın çoğu, çok daha geniş alanlara çift monitör paketleri kuruyorlar. 1000 iş istasyonu için stand satın almak zorunda kalmadan ne kadar tasarruf edersiniz:

infografik
 • 14.000 ila 40.000$ USD arasında tasarruf.

3000 İş İstasyonundan TCO Tasarrufu

Daha da büyük bir kurulum mu var? En büyük müşterilerimiz genellikle 3.000 iş istasyonu aralığında kurulumlara sahiptir.

infografik
 • 120.000$’a varan tasarruf! (Sadece monitör standları için ödeme yapmak zorunda kalmamaktan) * Satın alma tasarrufları, ViewSonic tarafından sunulan farklı stand türlerinin tahmini piyasa değerine göre hesaplanır. Gerçek tasarruf, stand tipine göre değişiklik gösterebilir.

Toplam Sahip Olma Maliyeti + Çevre Dostu Ambalaj = Daha Fazla Tasarruf

Gezegendeki en büyük otomotiv üreticilerinden bazıları çevre dostu yollara giderek daha da fazla para biriktirdi. %100 geri dönüştürülebilir ambalaj mevcuttur. Bu, çok sayıda karton için geri dönüşüm/imha ücreti ödemek zorunda kalmayarak maliyetleri daha da düşürür.

ViewSonic çiftli monitör paketleri, köpük olmadan, sağlam karton ambalaj içinde paketlenmiştir. %100 geri dönüştürülebilir olması zamandan da tasarruf sağlar. (Geri dönüştürülemeyenleri ayırma olmaz). Yeşil ambalaj kullanmanın karbon ayak izinizi nasıl azalttığını ve paradan tasarruf etmenizi nasıl sağladığını görün.

TCO’nun ötesinde

ViewSonic, maliyetleri olabildiğince düşürmenin yollarını arar. Ancak, çift kafalı monitör paketleri, toplam sahip olma maliyetini azaltmaktan daha fazlasını yapar. Toplam sahip olma maliyetinin ötesinde, çift ekran üretkenliği artırmaktadır.

vp2468-çiftli-monitör-paketi

Kullanılabilir ekran alanı miktarını artırarak, hemen hemen her uygulama için mükemmeldirler. Çift ekran, kullanıcının aynı anda çok daha fazlasını yapmasına izin verir. Esasen, çoklu görevleri bir çocuk oyunu haline getiriyorlar. Daha az sekme. Daha az yer değişimi. Daha fazla pencere. Daha fazla üretkenlik.

Son kullanıcı ister bir Powerpoint sunumu üzerinde, isterse aynı anda birden fazla elektronik tablo üzerinde veya özel bir sektörde çalışıyor olsun, çift ekran masaüstü üretkenliğini artırır. Çift ve ultra geniş monitörlerin ekran alanını nasıl artırdığı hakkında daha fazla bilgi için bu bağlantıya bakın.

Toplam sahip olma maliyetinin ötesinde, çift monitör son kullanıcılara şu konularda yardımcı olur:

 • Tek, daha büyük bir ekrandan daha az maliyetle iki kat ekran alanı.
 • Ekranlar arasında daha hızlı ve daha kolay geçiş yaparak üretkenliği ve çoklu görevi artırma.
 • Kolay montaj (standart VESA ile uyumlu).
 • Stand olmaması, daha kolay paket açma, kurulum ve yerleştirme anlamına gelir.

Monitör Paketleri Size Nasıl Zaman Kazandırır

Monitör sehpası olmayan iki monitör içeren tek bir pakette sevk edilen çiftli monitör paketlerinin taşınması ve ambalajından çıkarılması daha kolaydır. Sadece kutuyu açın ve iki ekranı kaldırın. Dahası, standart VESA montajı, bu monitörlerin kurulumunu ve yerleştirilmesini kolaylaştırır ve BT ekiplerinin daha üretken görevler için değerli zamanlarından tasarruf etmesini sağlar.

Monitör Paketleri Atıkları Nasıl Azaltır?

Çiftli monitör paketleri %100 geri dönüştürülebilir ambalajlarda gelir. Biyobozunur, çevre dostu, kağıt bazlı ambalajlar daha az yer kaplar ve geri dönüşüm maliyetlerini en aza indirir. Hacimli polistiren köpük olmadan, ambalajımız daha düşük çevresel ayak izi için kirliliği ve çöp depolama kullanımını azaltır. Kimyasal kullanımını ve atığı azaltmak için ambalajın dışında yalnızca tek renkli baskı kullanılır.

VG48 Serisi

Baştan sona yeniden tasarlanan VG48 Serisi, yeni nesil kurumsal ekranımızdır. VG48 Serisi, uçtan uca bir çözüm sunmayı amaçlar. Kolay kurulumdan efsanevi kullanıcı deneyimine. Çevre dostu, biyolojik olarak parçalanabilen bir kartonda paketlenmiş olan VG48, hızlı ve aletsiz kurulum için Hızlı Bırakma işlevini içeren ilk VG ekranıdır.

Standart VESA uyumlu montaj ve daha az paketleme ile bu monitörler, BT ekibinin üretkenliğini artırmaya yardımcı olmak için hızlı bir şekilde paketten çıkarılabilir ve yerleştirilebilir. Giriş seviyesinden yüksek performansa kadar ViewSonic, geniş bir çift ekran seçeneği yelpazesine sahiptir.

Ayrıca, ViewSonic’e özel ergonomik stand, esnek konumlandırma ve kolay işbirliği için 40 derecelik eğim sunar. Süper dar çerçeve, çoklu monitör kurulumunu çok kolaylaştırır.

Tüm yaşam döngüsü boyunca ekranların birçok maliyeti olur. ViewSonic’in kurumsal monitör serisiyle bu maliyetleri azaltın. İki ekran bir ekrandan daha iyidir!

Çiftli Monitör Paketi

ViewSonic çiftli monitör paketleri şunları içerir:

 • ViewSonic çiftli monitör paketleri şunları içerir:
 • VA2452Sm_H2 SuperClear® MVA Panelli 24″ Çiftli Monitör Paketi
 • VA2456-mhd_H2 SuperClear® IPS Panelli 24″ Çiftli Monitör Paketi
 • VG2249_H2 SuperClear® MVA Panelli 22″ Çiftli Monitör Paketi
 • VG2449_H2 SuperClear® MVA Panelli 24″ Çiftli Monitör Paketi
 • VG2453_H2 SuperClear® IPS Panelli 24″ Çiftli Monitör Paketi
 • VG2753_H2 SuperClear® IPS Panelli 27″ Çiftli Monitör Paketi
 • VP2468_H2 SuperClear® IPS panelli 24″ Çiftli Monitör Paketi
 • VG2448_H2 SuperClear® IPS Panelli 24″ Çiftli Monitör Paketi

Gerisi kolay:

30 yıllık kalite ve güvenilirlik itibarımızla desteklenen ödüllü monitörlerimiz, ayrıca sektörün en iyi piksel performans politikalarından biri tarafından korunmaktadır ve üzerinde ilk tüketici satın alma tarihinden itibaren üç (3) yıl boyunca parçalar, işçilik ve LCD arka ışığı içeren sınırlı bir garantiye sahiptir. VIP programımız ayrıca ödüllü müşteri desteği ve Express Exchange® hizmetini içerir.