ViewSonic Library > Eğitim > Sınıflardaki Teknoloji

İçgörüler

Sınıflardaki Teknoloji

Hibrit Öğretim: Öğrenme Alanlarını Optimize Etmek için 12 Öğretim Stratejisi
Hibrit öğretim, öğretmenler için zor olabilir. Ancak bu 12 öğretim stratejisiyle, hem sınıf içi hem de uzaktan öğrencilerle kolaylıkla etkileşim kurabilirsiniz!

Daha Fazla

Okulda Dijital Bilgi Ekranları: Kampüs İletişiminizi Artırın
Okullardaki dijital bilgi ekranları, öğrenciler ve öğretmenlerle bilgileri anında paylaşmanın uygun ve esnek bir yolunu sunar.

Daha Fazla

Eğitimde Yapay Zeka (AI): Öğretmenlere Yardımcı Olabileceği 5 Yol
Eğitimde AI, öğretmenlere derslerde yardımcı olabilir ve öğrenciler için avantajlı olabilir. Sınıflarınızın AI'dan neden faydalanması gerektiğini açıklayan bu 5 nedeni okuyun.

Daha Fazla

Metaverse Eğitimi: Sanal Öğrenmede Sırada Ne Var?
Metaverse Eğitimi hızla en heyecan verici EdTech konularından biri haline geliyor. Bunun nedeni ve ondan ne bekleyebileceğiniz işte burada.

Daha Fazla

Bir İnteraktif Dijital Tahta ile Sınıfta Oynanacak 7 Oyun
Sınıfta oynanacak bu oyunlar, dersinizi daha dinamik ve hatırlaması kolay hale getirirken, ders planlamasında size zaman kazandıracak!

Daha Fazla

Eksiksiz Bir Dijital Eğitim Çözüm Sağlayıcısı Nasıl Seçilir
Dijital eğitim norm haline geldikçe, ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir çözüm sağlayıcı bulmanız gerekecek. Bir tane bulmanıza yardımcı olması için hızlı kontrol listemizi kullanabilirsiniz.

Daha Fazla

İnteraktif Dijital Tahtalı Sınıf Teknolojisi ile Etkileşimi Hızla Başlatma
İnteraktif bir dijital tahta, modern sınıfın önemli bir parçası haline geldi. Tek bir teknolojinin eğitimi nasıl değiştireceğini öğrenin.

Daha Fazla

Öğretmenler için En İyi Monitörler: Kalem Cihazları Ders Vermek için Nasıl Kullanılır
Öğretmenler için en iyi monitörler, bilgi paylaşımını yalnızca daha kolay hale getirmekle kalmaz, aynı zamanda daha ilgi çekici dersler verilmesine de yardımcı olur.

Daha Fazla

Sınıf için LED Projeksiyon Cihazı Almanın 7 Nedeni
Bir LED sınıf projektörü, gerçekten ezber bozan bir cihazdır. Okulunuz için bunu neden düşünmeniz gerektiğine dair 7 nedene bir göz atalım.

Daha Fazla