ViewSonic Library > Business > Evden Çalışma > Evde İş ve Oyun için Kablosuz Sunum Ekranları

Evde İş ve Oyun için Kablosuz Sunum Ekranları

Evdeki kablosuz sunum ekranları, yaşam alanınızı iyileştirmenin harika bir yoludur. Bunun gibi gelişmiş teknolojiler, daha iyi akıllı ev işlevlerine ve daha verimli çalışmaya yol açmaktadırlar. Ve daha verimli çalışma, oynamak için daha fazla zaman demektir! Artık çalışmak veya eğlenmek için evden çıkmamıza gerek yok. Bunların hepsi yaşam alanlarımızın konforu ve güvenli ortamından yapılabilir.

Kablosuz sunum ekranları, evinizi yükseltmek için mevcut birçok seçenekten biridir. Çok çeşitli işlevler sunarlar; bu kısa makale size evde iş odaklı bir ekranı kullanmanın eğlenceli ve alışılmadık yollarını göstermeyi amaçlamaktadır.

Kablosuz sunum ekranlarına daha ayrıntılı bir bakış için buraya tıklayın veya evden çalışmaya ilişkin daha fazla bilgi için ev ofis çözümleri sayfamızı ziyaret edin.

Kablosuz sunum ekranları veya kısaca WPDler, evinizi yükseltmenin ekonomik ve harika bir yoludur. Kablosuz bağlantı, ekran paylaşımı ve tümleşik ortam sağlayan hepsi bir arada sunum ekranı ile mükemmel bir ev yaşamını yaratma yolundasınız. WPDler hem iş hem de oyun için harikadır ve tüm ortam türleri için çok sayıda seçenek sunar.

Evinizin Neden Bir Kablosuz Sunum Ekranına (WPD) İhtiyacı Var?

Kablosuz sunum ekranları, yalnızca okulların ve büyük işletmelerin sahip olabileceği ve kullanabileceği büyük bir teknoloji gibi görünse de sıradan insanlar için de erişilebilir haldedir.

Ama en önemlisi, uygun fiyatlı olmalarıdır ! Bazı akıllı TV modelleri kadar ucuz değiller, ancak bütçenize bağlı olarak değiştirme maliyeti çok büyük değildir. Akıllı TVler birkaç yüz dolardan bin dolara kadar her yerde bulunabiliyorşar.

Kablosuz sunum ekranları biraz daha pahalıdır ve genellikle 1.000 ABD doları ve üzerindedirler. Bununla birlikte, daha yüksek fiyatla birlikte daha yüksek işlevsellik ve kalite gelmektedir. İnsanlar ve cihazlar arasında daha fazla bağlantı ve daha iyi ekran görüntüsü için daha yüksek çözünürlük sağlarlar. Tüm bunlar, mükemmel ev yükseltmesi için gereklidir.

Evde Çalışmak İçin Kablosuz Sunum Ekranları

Evde bir WPD’ye sahip olmak, iş akışınızı ve üretkenliğinizi artırabilir. Günümüzde, her zamankinden daha fazla şirket uzaktan çalışma seçenekleri sunuyor. Bu zorunluluktan, ofis alanı eksikliğinden ya da kendiliğinden olabilir! Her iki durumda da önemli olan evden çalışmanın kolay ve güvenilir olmasıdır.

Uzaktan çalışma

WPDlerin harika yanı, siz uzaktan çalışırken işvereninizin sizinle kolayca bilgi paylaşabilmesidir. İster yeni bir projenin detayları, ister program değişikliği olsun, cihazınızı ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde kolayca saklayabilir ve güncelleyebilir ve işinizi patronunuzla da kolayca paylaşabilirsiniz.

Bu seçeneğe sahip olmak, evinizin rahatlığında büyük ve güçlü bir ağ aygıtına izin verdiği için harika bir zaman tasarrufu sağlar. Bunu göz önünde bulundurarak, çalışmalarınızın bulut cihazlarda ve cihazın kendisinde güvenli bir şekilde saklanmasını sağlayabilirsiniz.

Wireless presentation displays at home, benefits of remote work

Uzaktan İşbirliği

WPDler işbirliği için harikadır. İşleri halletmek için her zaman patronunuza güvenmek zorunda değilsiniz, aslında daha işbirlikçi ve yaratıcı bir çalışma alanına doğru hızla ilerliyoruz. Bunun nedeni, yenilikçiliği ve girişimciliği destekleyen çalışma ve eğitim ideolojilerindeki değişimlerdir.

Dünyanın herhangi bir yerinden takım arkadaşlarınızla işbirliği yapma yeteneğine sahip olmak zaten yeterince harika ama bunu bir de evinizin rahatlığında yaptığınızı hayal edin.

Eğlence için Kablosuz Sunum Ekranları

Evde kablosuz bir sunum ekranına sahip olmak aşırıya kaçmış gibi görünebilir, ancak aslında akıllı TV’den çok da farklı değildir. Aslında, daha iyi olabilir! Şu anda WPDler kablolu yayını desteklemese de araştırmalar, 2010’dan 2019’a kadar kablolu yayın satın alan kişilerde yaklaşık %10’luk bir düşüş olduğunu gösteriyor.

Birçok kişi, geleneksel televizyonu Netflix ve YouTube’un yanı sıra TV kanalına çevrimiçi aboneliklerle değiştirdi. Bir WPDye sahip olmanın faydaları, bir zamanlar akıllı TV’nin bize sağladığı faydalardan daha ağır basar.

Ev Sinemasında

Bir kablosuz sunum ekranına yönelik belki de en bariz ihtiyaç, ev sinemaları içindir. Bunlar, medya aboneliklerinin artmasıyla giderek daha popüler hale geliyor. Bazı insanların kaliteli sinema salonlarına erişimi olmayabilir veya sadece gidecek zamanları olmayabilir. Bu, fiyatın çok altında bir film izlemenin hızlı ve kolay bir yoludur!

Geniş Bağlantı

WPDlerin ne tür uygulamalar yükleyebileceğiniz konusunda da bir sınırı yoktur. Bir dizüstü bilgisayara veya akıllı telefona indirebileceğiniz her şeyi görüntüleyebilirsiniz. Filmlerin yanı sıra temalı partilere renk katmak veya arka plan dekorasyonu için harika olabilir.

Çocuk güvenlik kontrolleri için de kullanabilirsiniz. Uzaktan erişim ile uygun olmayan içeriği kolayca kapatabilir veya yaşa uygun içeriği gösterecek şekilde filtrelenmiş cihazları bağlayabilirsiniz.

Wireless presentation displays at home, cons of smart tv

Çocuklar İçin Eğitici Oyun

Ne yazık ki, kablosuz sunum ekranlarının dokunmatik özellikleri yoktur, ancak bu, çocuğunuzun onu sevmeyeceği anlamına gelmez. Çocuğunuzun etkileşimde bulunabileceği şarkılara eşlik eden videolar veya oyunlar oluşturmak kolaydır. Ekranı çocuğunuz için oyun olarak kullanmanın birçok yolu vardır.

Çocuğunuzun dahil olabileceği ek derslerden veya ders dışı etkinliklerden herhangi bir içeriği paylaşmak da yararlıdır. Oyun zamanına sahip olmanın çocukların gelişimine yardımcı olduğu kanıtlanmıştır, bu nedenle onlar için seçeneklere sahip olmak önemlidir.

Wireless presentation displays at home, educational screen time

Akıllı Ev İşlevleri için Kablosuz Sunum Ekranları

Akıllı evler, teknolojinin ve cihazların birleşik bir ağ cihazı oluşturmak için uzaktan kullanıldığı ve kontrol edildiği bir ev kurulumunu ifade eder. Sıcaklık, aydınlatma, güvenlik ve hatta sağlık gibi şeyleri tek bir cihazda kontrol etmenin kolay ve hızlı bir yolunu sunmanın yanı sıra akıllı evler genellikle ev sahiplerine kolaylık ve maliyet tasarrufu sağlar.

WPD’ler, mükemmel akıllı ev kurulumunu oluşturmanın bir sonraki adımıdır (veya ilk adımıdır!).

Multimedya Ekranı
Kablosuz sunum ekranları, entegre multimedya ekranlarıdır. Çok sayıda kablo yoktur ve kaynakları değiştirmek için sorunsuz bir seçenek sunar. Bu bağlanabilirlik sayesinde, evdeki herkesin kolayca bağlanıp kullanabileceği bir şeydir.

Kablosuz sunum sistemi (WPS), birden fazla başka cihazı kablosuz bir sisteme entegre etmek için kullanılan yazılımdır. Bunlar kablosuz yönlendiricileriniz, kameralarınız ve diğer gerekli çevre birimlerinizdir. Bu, internet ile neredeyse her şey anlamına gelir. Yılbaşında film göstermek, müzik çalmak veya ailenizle görüntülü sohbet etmek istiyorsanız, bunu yapabilirsiniz. Cihazın internet işlevselliği varsa, bir WPD ile çalışabilir.

Son Söz

Evinizi yükseltmek istiyorsanız, en kolay ve en iyi adım, kablosuz bir sunum ekranına yatırım yapmaktır. Akıllı evlerin yükselen trendleriyle, akıllı TV’lerin düşük işlevselliği ve güvenilirliği ve daha düşük fiyatlı ekranlar artık yeterli olmayacak.

Cihazlarınızın ve evinizin birleştiğinden emin olmak yalnızca zamandan ve paradan tasarruf etmenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda bu kaynakları daha kaliteli boş zaman için kullanmanıza olanak tanır.

Eviniz için mükemmel kablosuz sunum görüntüleme çözümünü arıyorsanız, son teknoloji, yüksek çözünürlüklü WPDler serimize göz atın. Ayrıca evde ofis çözümleri sayfamızda evinizi iş amaçlı olarak nasıl optimize edeceğinize dair daha fazla bilgi edinebilirsiniz.