ViewSonic Library > Teknoloji > Açıklama

İçgörüler

Açıklama

LED Duvar Ekranı Nedir?
Piyasada bol miktarda bulunan ticari ekranlarla, bir LED Duvar Ekranının ne olduğunu ve neden sektörü değiştirdiğini öğrenmek isteyeceksiniz.

Daha Fazla

COB LED Teknolojisi nedir?
COB teknolojisinin ne olduğunu ve neden üstün izleme deneyimi, gelişmiş güvenilirlik ve enerji verimliliği sağlayabildiğini keşfedin.

Daha Fazla

Hepsi Bir Arada LED Ekran Nedir?
Hepsi bir arada LED ekranın ne olduğunu merak mı ediyorsunuz? Bu makalede, en yeni video duvarı türü hakkında bilinmesi gereken her şeyi keşfedebilirsiniz.

Daha Fazla

En İyi Ev Sineması Projektörünü Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken 5 Şey
Ev sinema sisteminiz için en iyi projeksiyon cihazı bulmanın bir kahramanlık hikayesi olması gerekmez. Size rehberlik edecek bu 5 ipucu ile her şeyi basitleştirdik.

Daha Fazla

Ekran Gizliliği: Kendinizi Görsel Bilgisayar Korsanlarından Nasıl Korursunuz
Yüksek teknolojili bir dünyada ekran gizliliği düşük teknolojili bir tehlikedir. Basit rehberimizle verilerinizi görsel korsanlardan nasıl koruyacağınızı öğrenin.

Daha Fazla

Dijitalleştirici Nedir?
Kariyerinizi veya hobinizi bir sonraki seviyeye taşımak için bir satın alma işlemi yapmadan önce dijitalleştiricinin ne olduğunu ve bilmeniz gerekenleri öğrenin.

Daha Fazla

Açıklama: LED Projeksiyon Cihazları Nasıl Çalışır
Muhtemelen bunları her gün kullanıyorsunuz, ancak LED projeksiyon cihazlarının nasıl çalıştığını gerçekten biliyor musunuz? Onlar hakkında bilmeniz gereken her şeyi keşfedin!

Daha Fazla

Adaptive Sync (Uyarlanabilir Senkronizasyon) Nedir?
Adaptive Sync, ekran yırtılmasını ortadan kaldırmak ve oyunda takılmaları azaltmak için monitörün yenileme hızını GPU'nun kare hızıyla dinamik olarak senkronize eder.

Daha Fazla

USB-C Monitörlerin İş Verimliliğinde Sağladığı 6 Fayda
Daha üretken bir çalışma alanı sunarken, bize zaman, para ve enerji tasarrufu sağlayan USB-C Monitörlerin 6 Avantajı.

Daha Fazla