No menu items!

Gaming

Kuantum Nokta Teknolojisi Nedir?

Kuantum noktaları, daha sürükleyici ve sizi içine alan bir oyun için gerçekçi renk ve en yüksek parlaklık sağlayan yeni bir LED arkadan aydınlatmalı LCD türüdür.

FTMSM Eğitimde Espor

E-spor ve FTMSM eğitimi arasında içsel bir ilişki vardır. E-sporun öğrencileri FTMSM'yi benimsemeye teşvik etmesine nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.

Öğrenci Performansını Artırmak için E-sporları Kullanın

E-sporların popülaritesi artmaya devam ettikçe, sınıfta öğrenci performansını artırmak için bunun nasıl kullanılacağını anlamak önem kazanmaktadır.

Recent Articles

Bir Lise E-spor Takımı Nasıl Kurulur ve Okulunuza Fayda Sağlar

Lise e-sporları büyüyen bir fenomendir. Kendi takımınızı nasıl kuracağınızı ve rekabet etmeye nasıl başlayacağınızı öğrenin.

Video Konferansın İş Avantajları

Video konferans, 21. yüzyılda iş yapmanın büyük bir parçası. Her geçen gün hızlanan bu trendin dışında kalmayın. Kılavuzumuzu bugün okuyun.

Ofis Ergonomisi: Tam Kılavuz

İyi bir ofis ergonomisi, sağlığı korur ve işyerinde performansı optimize eder. Bu kılavuz, çalışma alanınızın sorunlarını - ve çözümlerini - listeleyecektir.

Video Modelleme – Otizmli Öğrenciler için Video Destekli Öğrenme

Otizmli öğrenciler için video modellemenin etkili bir öğretim yöntemi olduğu kanıtlanmıştır. Videoları nasıl kullanabileceğinizi öğrenmek önemlidir!

Eğitim Sektöründe Dijital Dönüşüm – Eğitim Teknolojisi Rehberi

Eğitim sektöründe dijital dönüşüm yaşanıyor. İşte değişen bir dünyada hayatta kalmak ve gelişmek için bilmeniz gerekenler.