| Display Size (in.): | 32 |
| Viewable Area (in.): | 31.5 |
| Jenis Panel: | VA Technology |
| Resolusi: | 1920 x 1080 |
| Jenis Resolusi: | FHD (Full HD) |
| Rasio Kontras Statis: | 3,000:1 (typ) |
| Rasio Kontras Dinamis: | 80M:1 |
| High Dynamic Range: | HDR10 |
| Sumber cahaya: | LED |
| Kecerahan: | 300 cd/m² (typ) |
| Colors: | 16.7M |
| Color Space Support: | 8 bit (6 bit + FRC) |
| Aspect Ratio: | 16:9 |
| Response Time (MPRT): | 1ms |
| Sudut Pandang: | 178º horizontal, 178º vertical |
| Backlight Life (Jam): | 30000 Hrs (Min) |
| Lengkungan: | 1500R |
| Refresh Rate (Hz): | 240 |
| Variable Refresh Rate Technology: | FreeSync Premium |
| Filter Cahaya Biru: | Yes |
| Low Blue Light: | Software solution |
| Flicker-Free: | Yes |
| Color Gamut: | NTSC: 72% size (Typ) sRGB: 103% size (Typ) |
| Ukuran Piksel: | 0.364 mm (H) x 0.364 mm (V) |
| Surface Treatment: | Anti-Glare, Hard Coating (3H) |
| Resolusi PC (max): | 1920x1080 |
| Resolusi Mac® (maks): | 1920x1080 |
| Sistem Operasi PC: | Windows 11 certified; macOS tested |
| Resolusi Mac® (min): | 1920x1080 |
| 3.5mm Audio Out: | 1 |
| HDMI 2.1: | 2 |
| DisplayPort: | 1 |
| Power in: | DC Socket (Center Positive) |
| Speaker Internal: | 2Watts x2 |
| Mode Eco (Hemat): | 25W |
| Eco Mode (optimized): | 31W |
| Konsumsi (khas): | 37W |
| Konsumsi (maks): | 40W |
| Tegangan: | AC 100-240V |
| Stand-by: | 0.5W |
| Sumber Daya listrik: | External Power Adaptor |
| Slot Kunci Kensington: | 1 |
| Kontrol Fisik: | Key 1 (favorite), Key 2, Key 3, Key 4, Key 5 (power) |
| Pada Tampilan Layar: | Input Select, Audio Adjust, ViewMode, Color Adjust, Manual Image Adjust, Setup Menu |
| Suhu: | 32°F to 104°F (0°C to 40°C) |
| Kelembaban (tanpa kondensasi): | 20% to 90% |
| VESA Compatible: | 100 x 100 mm |
| Frekuensi Horizontal: | HDMI (v2.1): 31.469 ~ 291.309KHz, DisplayPort (v1.4): 31.469 ~ 219.309KHz |
| Frekuensi Vertikal: | HDMI (v2.1): 48 ~ 240Hz, DisplayPort (v1.4): 48 ~ 240Hz |
| Sinkronisasi Digital: | TMDS - HDMI (v2.1), PCI-E - DisplayPort (v1.4) |
| Miring (Maju / Mundur): | -5º / 20º |
| Net (lbs): | 10.4 |
| Bersih Tanpa Dudukan (lbs): | 9.3 |
| Gross (lbs): | 15.4 |
| Net (kg): | 4.7 |
| Jaring Tanpa Dudukan (kg): | 4.2 |
| Gross (kg): | 7 |
| Kemasan (in.): | 38.2 x 20.6 x 6.7 |
| Fisik (in.): | 27.9 x 20.2 x 9 |
| Fisik Tanpa Berdiri (masuk): | 27.9 x 16.5 x 3.7 |
| Kemasan (mm): | 970 x 523 x 170 |
| Fisik (mm): | 709 x 513 x 228 |
| Physical Without Stand (mm): | 709 x 419 x 93 |
| Regulasi: | cTUVus, FCC-B, ICES003, CEC, NOM, Mexico Energy, CE, CE EMC, CB, RoHS, ErP, REACH, WEEE, EAC, UkrSEPRO, BSMI, BIS |
| ISI PAKET: | VX3219-PC-MHD x1, 3-pin Plug (IEC C13 / CEE22) x1, DisplayPort Cable (v1.2; Male-Male) x1, AC/DC Adapter x1, Quick Start Guide x1 |
| Daur Ulang / Pembuangan: | Please dispose of in accordance with local, state or federal laws. |
| Warranty: | *Warranty offered may differ from market to market |