| Tipe: | 23.6" wide Color TFT Active Matrix LCD 16:9 aspect ratio |
| Display Area: | 23.6 inch |
| Optimum Resolution: | 1920x1080 |
| Rasio Kontras: | 1000:1 (typical), 20000:1 (DCR) |
| Kecerahan: | 300 cd/m2 (typ) |
| Sudut Pandang: | 170° (H), 160° (V) at CR>=10 / 170° (H), 170° (V |
| Waktu Respon: | 5ms?on/off? |
| Panel Surface: | Anti-Glare, Hard coating (3H) |
| Analog: | RGB Analog (75 ohms, 0.7 Vp-p) |
| Digital: | DVI-D |
| Frequency: | Fh: 24-82KHz; Fv: 50-75Hz |
| Sync: | Separate Sync |
| PC: | VGA up to 1,920 x 1,080 non-interlaced |
| Mac: | Power Mac, up to 1,920 x 1,080 |
| Analog: | 15 pin mini D-sub × 1 |
| Digital: | DVI-D |
| Power: | 3-pin AC plug (CEE22) |
| Tegangan: | AC 100-240V (Universal); 50 / 60Hz (Switch) |
| Konsumsi: | 47W (Max) |
| Basic: | [1], [2], Power, Down, Up |
| OSD: | Auto Image Adjust, Contrast/Brightness, Audio Adjust (Volume, mute), Color Adjust (sRGB, 9300K, 7500K, 6500K, 5000K, User Color [R, G, B]), Information, Manual Image Adjust (H/V Position, Horizontal Size, Fine Tune, Sharpness, Dynamic Contrast, Aspect Ratio, ECO Mode), Setup Menu (Language, Resolution Notice, OSD Position, OSD Timeout, OSD Background, Sleep), Memory Recall |
| Suhu: | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Kelembaban: | 5 - 90% (Non condensed) |
| Physical: | 564mm (lebar) x 418mm (tinggi) x 261mm (kedalaman) |
| Net: | 5.4 kg |