| Tipe: | Wide Color TFT Active Matrix LCD with 16:10 aspect ratio |
| Display Area: | 22 inch |
| Optimum Resolution: | 1680x1050 |
| Rasio Kontras: | 1000:1 (typical) |
| Kecerahan: | 300 cd/m2 (typ) |
| Sudut Pandang: | 170°(H), 160°(V) / 170°(H), 170°(V) |
| Waktu Respon: | 2ms?G-to-G? |
| Panel Surface: | Anti-Glare, Hard coating(3H) |
| Sumber cahaya: | 50,000(Min.) |
| Analog: | RGB Analog(75 ohms, 0.7 / 1.0 Vp-p) |
| Digital: | DVI-D DualLink |
| Frequency: | Fh: 24-82KHz; Fv: 50-75Hz |
| Sync: | Separate Sync / Composite Sync / SOG |
| PC: | VGA up to 1680×1050 non-interlaced |
| Mac: | Power Mac, up to 1680×1050 |
| Analog: | 1 × 15 pin mini D-sub |
| Digital: | DVI-D Dual Link |
| Audio: | 1 × 3.5 mm Audio in |
| Power: | Built-in power Adapter, 3-Pin plug |
| Speakers: | 2W×2(SRS Premium Sound) |
| Tegangan: | AC 100-240V(Universal) ; 50 / 60Hz(Switch) |
| Konsumsi: | 47(typ.) / 49(Max.) |
| Basic: | [1], [2], Power, Down, Up |
| OSD: | Auto Image Adjust, Contrast/ Brightness, Input Select(D-sub, DVI), Audio Adjust: Volume, Mute, Color Adjust: sRGB, 9300K, 7500K, 6500K, 5000K, User Color [R, G, B], Information, Manual Image Adjust: Horizontal Size, H/ V Position, Fine Tune, Sharpness, Dynamic contrast, Aspect ratio, Response time), Setup Menu: Language Select, Resolution Notice, OSD Position, OSD Time Out, OSD Background, Memory Recall |
| Suhu: | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Kelembaban: | 10-90% (Non condensed) |
| Physical: | 509mm (lebar) x 441mm (tinggi) x 203mm (kedalaman) |
| Net: | 5.8 kg |