| Tipe: | 21.5" wide Color TFT Active Matrix LCD dengan aspek rasio 16:9 |
| Display Area: | 21.5 inch |
| Optimum Resolution: | 1920x1080 |
| Rasio Kontras: | 1000:1 (typical), 20000:1 (DCR) |
| Kecerahan: | 300 cd/m2 (typ) |
| Sudut Pandang: | 170° (H), 160° (V)(CR≥10) |
| Waktu Respon: | 2 (G to G), 5ms (on/off) |
| Panel Surface: | Anti-silau, Dengan pelapis keras |
| Sumber cahaya: | 50000 jam (Typ.) |
| Analog: | RGB Analog (75 ohms, 0.7 / 1.0 Vp-p) |
| Frequency: | Fh: 24-83KHz; Fv: 50-76Hz |
| Sync: | Separate Sync / Composite Sync / SOG |
| PC: | VGA hingga 1920x1080 non-interlaced |
| Mac: | Power Mac, hingga 1920x1080 |
| Analog: | 15 pin mini D-subx1 |
| Digital: | DVI-D (TMDS, 100 ohms, with HDCP) / HDMI |
| Audio: | 3.5 mm Audio line-in / 3.5 mm Audio line-out |
| Power: | Built-in power Adapter, 3-Pin plug |
| Speakers: | 1.5W x 2 |
| Tegangan: | AC 100-240V (Universal); 50/60Hz(Switch) |
| Konsumsi: | 40 (Typ.) |
| Basic: | [1], [2], Power, Down, Up |
| OSD: | Auto image adjust, Contrast/Brightness, Input select: D-SUB, DVI, HDMI PC, HDMI AV, Audio adjust: Volume, mute, Color adjust: sRGB, 9300K, 7500K, 6500K, 5000K, user color [R, G, B], Information, Manual image adjust: H/V position, Horizontal size, fine tune, sharpness, dynamic contrast, response time, aspect ratio, display mode, Eco mode, Setup menu: language, resolution notice, OSD position, OSD timeout, OSD background, sleep, Memory recall |
| Suhu: | 0°C-40°C (32°F- 104°F) |
| Kelembaban: | 20 - 90% (Tidak terkondensasi) |
| Physical: | 513mm (lebar) x 410mm (tinggi) x 208mm (kedalaman) |
| Net: | 4.1 kg |