| Tipe: | TFT Active Matrix WSXGA+ LCD |
| Display Area: | 22 inch |
| Optimum Resolution: | 1680x1050 |
| Rasio Kontras: | 1000:1 (typical) |
| Kecerahan: | 300 cd/m2 (typ) |
| Sudut Pandang: | 160° horisontal, 160° vertikal (CR>10) |
| Waktu Respon: | 5ms |
| Panel Surface: | Anti-silau |
| Analog: | RGB Analog (75 ohms, 0.7 Vp-p) |
| Digital: | DVI-D |
| Frequency: | Fh: 24-82KHz; Fv: 50-85Hz |
| Sync: | H/V terpisah |
| PC: | VGA hingga 1680x1050 non-interlaced |
| Mac: | Power Mac, hingga 1680x1050 non-interlaced |
| Analog: | 15 pin mini D-sub x1 |
| Digital: | DVI-D |
| USB: | USB 2.0 (untuk webcam) |
| Power: | 3-pin AC plug (CEE22) |
| Speakers: | 2W x2 |
| Tegangan: | 100-240VAC; 50/60Hz (Switch) |
| Konsumsi: | 45W (typ) |
| Basic: | Power, 1, down, up, 2 |
| OSD: | Auto image adjust, brightness, contrast, input select (analog, digital), color adjust (sRGB, 9300K, 7500K, 6500K-default, 5400K, user color - RGB), information, manual image adjust (H. size, H. position, V. position, fine tune, sharpness), setup menu (language, resolution notice, OSD position, OSD time-out, OSD background), memory recall |
| Suhu: | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Kelembaban: | 10% - 90% (Tidak terkondensasi) |
| Physical: | 526mm (lebar) x 451mm (tinggi) x 225mm (kedalaman) |
| Net: | 5.9 kg |