| Tipe: | 55cm/ 21.5" wide Colour TFT Active Matrix LCD 16:9 aspect ratio |
| Display Area: | 21.5 inch |
| Optimum Resolution: | 1920x1080 |
| Rasio Kontras: | 1000:1 (typical), 100000:1 (DCR) |
| Kecerahan: | 300 cd/m2 (typ) |
| Sudut Pandang: | 170° horizontal, 160° vertical (CR≥10) |
| Waktu Respon: | 2 (G to G), 5ms (on/off) |
| Panel Surface: | Anti-Glare, Hard coating (3H) |
| Analog: | RGB Analogue (75 ohms, 0.7 / 1.0 Vp-p) |
| Frequency: | Fh: 24-83KHz; Fv: 50-76Hz |
| Sync: | Separate Sync / Composite Sync / SOG |
| PC: | VGA up to 1920×1080 Non Interlaced |
| Mac: | 1920×1080 Non Interlaced |
| Analog: | 1×15 pin mini D-sub |
| Digital: | 1×DVI-D / 1×HDMI 1.3 |
| Audio: | Audio Out - 3.5 mm jack (blue) / Audio In - 3.5 mm jack (green ) |
| Power: | Built-in power Adapter, 3-Pin plug |
| Speakers: | 2W × 2 (SRS Premium Sound) |
| Tegangan: | AC 100-240V (Universal); 50/60Hz(Switch) |
| Konsumsi: | 40 W (maximum) with Audio |
| Basic: | [1], [2], Power, Down, Up |
| OSD: | Auto Image Adjust, Contrast/Brightness, Input Select, D-SUB, DVI, HDMI PC, HDMI AV, Audio Adjust, Volume, mute, Audio input, Color Adjust, sRGB, 9300K, 7500K, 6500K, 5000K, User Color [R, G, B], Information, Manual Image Adjust, H/V Position, Horizontal Size, Fine Tune, Sharpness, Dynamic Contrast, Response Time, Aspect Ratio, Display Mode, ECO Mode, Setup Menu, Language, Resolution Notice, OSD Position, OSD Timeout, OSD Background, Auto Power Off, Sleep |
| Suhu: | 0 - 40 (°C) / 32 - 104 (°F) |
| Kelembaban: | 20 - 90 (%) |
| Physical: | 511mm (lebar) x 388mm (tinggi) x 210mm (kedalaman) |
| Net: | 4.6 kg |