| Tipe: | TFT Active Matrix WUXGA LCD |
| Display Area: | 25.5 inch |
| Optimum Resolution: | 1920x1200 |
| Rasio Kontras: | 1000:1 (typical), 4000:1 (DCR) |
| Kecerahan: | 400 cd/m2 (typ) |
| Waktu Respon: | 3ms?G to G? |
| Panel Surface: | Anti Silau type, Hardness 3H |
| Analog: | RGB Analog (75 ohms, 0.7 / 1.0 Vp-p) |
| Digital: | DVI-D (TMDS, 100 ohms, with HDCP) |
| Frequency: | Fh: 24-92KHz; Fv: 50-85Hz |
| Sync: | Separate Sync / Komposit Sync / SOG |
| PC: | VGA hingga 1920X1200 non-interlaced |
| Mac: | Power Mac, hingga 1920X1200 non-interlaced |
| Analog: | 15 pin mini D-sub X 1 |
| Digital: | DVI-D X 1 |
| USB: | USB 2.0 up-sream X1, down-stream X4 |
| Power: | 3-pin AC plug (CEE22) |
| Tegangan: | 100-240VAC; 50/60 Hz (Switch) |
| Konsumsi: | 120W (Max.) / 110W (Typ.) |
| Basic: | [1], [2], Soft power button, Up , Down |
| OSD: | Auto Image Adjust, Contrast/Brightness, Input Select (D-SUB, DVI), Color Adjust (sRGB, 9300K, 7500K, 6500K, 5000K, User Color [R,G,B]), Information, Manual Image Adjust (H/V Position, Horizontal Size, Fine Tune, Sharpness, Dynamic Contrast, Setup Menu (Language, Resolution Notice, OSD Position, OSD Timeout, OSD Background, OSD Pivot), Memory Recall |
| Suhu: | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Kelembaban: | 10-90% (Tidak terkondensasi) |
| Physical: | 595mm (lebar) x 468mm (tinggi) x 388mm (kedalaman) |
| Net: | 11.5 kg |