| Tipe: | TFT Active Matrix SXGA LCD |
| Display Area: | 19 inch |
| Optimum Resolution: | 1280x1024 |
| Rasio Kontras: | 700:1 (typical) |
| Kecerahan: | 300 cd/m2 (typ) |
| Sudut Pandang: | 150° horisontal, 130° vertikal (CR>10) |
| Waktu Respon: | 8ms |
| Panel Surface: | Anti-silau |
| Analog: | RGB Analog (75 ohms, 0.7/1.0 Vp-p) |
| Digital: | DVI-D |
| Frequency: | Fh: 30-82KHz; Fv: 50-75Hz |
| Sync: | H/V terpisah |
| PC: | VGA hingga 1280x1024 non-interlaced |
| Mac: | Power Mac, hingga 1280 x 1024 |
| Analog: | 15 pin mini D-sub x1 |
| Digital: | DVI-D |
| Audio: | 3.5mm audio line-in |
| Power: | 3 pin AC plug in |
| Speakers: | 1.5W x2 |
| Tegangan: | 100-240VAC; 50/60Hz (Switch) |
| Konsumsi: | 55W (Max) |
| Basic: | Power (soft), [mute], [1], Down, Up, [2] |
| OSD: | Auto Imag, Image Adjust, Contrast, Brightness, Color Adjust (sRGB, 9300K. 6800K, 6500K, R.G.B.), Information, Audio (Volume, Mute), Manual Image Adjust (H. Position, V. Position, Fine Tune, Sharpness), Setup Menu (Language: English, French, German, Italian, Spanish, Suomi, Japanese, Simplified and Traditional Chinese), Resolution, Notice, OSD Position, OSD Timeout, OSD background, Memory Recall |
| Suhu: | 5°C - 35°C |
| Kelembaban: | 20-85% (Tidak terkondensasi) |
| Physical: | 428mm (lebar) x 479mm (tinggi) x 230mm (kedalaman) |
| Net: | 4.9 kg |