| Tipe: | Wide Color TFT Active Matrix LCD with 16:9 aspect ratio |
| Display Area: | 23.6 inch |
| Optimum Resolution: | 1920x1080 |
| Rasio Kontras: | 1000:1 (typical), 20000:1 (DCR) |
| Kecerahan: | 300 cd/m2 (typ) |
| Sudut Pandang: | 170º(H), 160º(V) at 10:1 c/r, 170º(H), 170º(V) at 5:1 c/r |
| Waktu Respon: | 5ms |
| Panel Surface: | Anti-Glare |
| Sumber cahaya: | 50,000 hrs(typ.) |
| Analog: | RGB Analog (75 ohms, 0.7/1.0 Vp-p) |
| Digital: | DVI-D(TMDS, 100ohms) |
| Frequency: | Fh: 22-82KHz; Fv: 50-75Hz |
| Sync: | H/V Separated |
| PC: | VGA up to 1920×1080 non-interlaced |
| Mac: | Power Mac, up to 1920×1080 |
| Analog: | 15 pin mini D-sub×1 |
| Digital: | DVI-D |
| USB: | 2.0x2 (2 down stream/1 up stream) |
| Audio: | 3.5 mm Audio in |
| Power: | Built-in power Adapter, 3-Pin plug |
| Speakers: | 2x2 watt |
| Tegangan: | AC 100-240V(Universal); 50/60Hz(Switch) |
| Konsumsi: | 45W (typ.) |
| Basic: | Power, Mute,[1], Up, Down, [2] |
| OSD: | Auto image adjust, Contrast/Brightness, Audio adjust: Volume, mute, Color adjust: sRGB, 9300K, 7500K, 6500K, 5000K, user color [R, G, B] Information, Manual image adjust: H/V position, Horizontal size, fine tune, sharpness, dynamic contrast, aspect ratio, Eco mode, Setup menu: Language select, resolution notice, OSD position, OSD timeout, OSD background, sleep, memory recall |
| Suhu: | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Kelembaban: | 10 - 90% (Non condensed) |
| Physical: | 564mm (lebar) x 442mm (tinggi) x 250mm (kedalaman) |
| Net: | 7.0 kg |