| Tipe: | 19" color TFT active matrix SXGA LCD |
| Display Area: | 19 inch |
| Optimum Resolution: | 1280x1024 |
| Rasio Kontras: | 1000:1 (typical), 100,000:1 (DCR) |
| Kecerahan: | 250 cd/m2 (typ) |
| Sudut Pandang: | 170° horizontal, 160° vertical |
| Waktu Respon: | 5ms |
| Panel Surface: | Anti-glare, hard-coating (3H) |
| Analog: | RGB Analog (75 ohms, 0.7 / 1.0 Vp-p) |
| Digital: | DVI-D (Cable Option) |
| Frequency: | Fh: 24-82KHz; Fv: 50-75Hz |
| Sync: | H/V Separate (TTL) |
| PC: | PC Compatibles (from VGA up to 1280X1024 Non Interlaced) |
| Mac: | Power Mac (up to 1280X1024) |
| Analog: | 15 pin mini D-sub x1 |
| Digital: | DVI-D (Cable Option) |
| Power: | 3-pin AC plug (CEE22) |
| Tegangan: | 100-240VAC; 50/60Hz (Switch) |
| Konsumsi: | 25W (typ.) |
| Suhu: | 0ºC - 40º C (32ºF - 104ºF) |
| Kelembaban: | 10-90% (Non condensed) |
| Physical: | 412.2mm (lebar) x 434.9mm (tinggi) x 194.4mm (kedalaman) |
| Net: | 3.7 kg |