| Tipe: | 21.5" wide Color TFT Active Matrix LCD 16:9 aspect ratio |
| Display Area: | 21.5 inch |
| Optimum Resolution: | 1920x1080 |
| Rasio Kontras: | 1000:1 (typical), 16000:1 (DCR) |
| Kecerahan: | 300 cd/m2 (typ) |
| Sudut Pandang: | 170° (H), 160° (V) (CR≥10) |
| Waktu Respon: | 5ms |
| Panel Surface: | Anti-silau, Dengan pelapis keras |
| Sumber cahaya: | 50,000 hrs (typ.) |
| Analog: | RGB Analog (75 ohms, 0.7 / 1.0 Vp-p) |
| Frequency: | Fh: 24-82KHz; Fv: 50-85Hz |
| Sync: | Separate Sync |
| PC: | VGA hingga 1920×1080 Non Interlaced |
| Mac: | Power Mac, hingga 1920×1080 |
| Analog: | 15 pin mini D-sub×1 |
| Audio: | 3.5 mm Audio line-in |
| Power: | Built-in power Adapter, 3-Pin plug |
| Speakers: | 2 ×2 watt |
| Tegangan: | AC 100-240V (Universal); 50/60Hz (Switch) |
| Konsumsi: | 44 (typ.) / 50 (max.) |
| Basic: | [1], [2], Power, Down, Up |
| OSD: | Auto Image Adjust, Contrast/Brightness, Audio adjust ((for VA2213wm-2 only) Volume, mute), Color Adjust (sRGB, 9300K, 7500K, 6500K, 5000K, User Color [R, G, B]), Information, Manual Image Adjust (Horizontal Size, H/V Position, Fine Tune, Sharpness, Dynami |
| Suhu: | 5°C - 35°C (41°F - 95°F) |
| Kelembaban: | 20 - 80% (Tidak terkondensasi) |
| Physical: | 512mm (lebar) x 388mm (tinggi) x 246mm (kedalaman) |
| Net: | 4.0 kg |