| Tipe: | 24" color TFT active matrix (16:10) LCD |
| Display Area: | 24 inch |
| Optimum Resolution: | 1920x1200 |
| Rasio Kontras: | 800:1 (typical) |
| Kecerahan: | 400 cd/m2 (typ) |
| Sudut Pandang: | 160° horisontal, 160° vertikal @ rasio kontras ≥10 |
| Waktu Respon: | 5ms |
| Panel Surface: | Anti-Silau, Hard coating(3H) |
| Analog: | RGB Analog(75 ohms, 0.7 / 1.0 Vp-p) |
| Digital: | DVI-D (DVI-D Kabel tidak termasuk) |
| Frequency: | Fh: 30-80KHz; Fv: 56-60Hz |
| Sync: | H/V terpisah (TTL) |
| PC: | VGA hingga 1920 X 1200 non-interlaced |
| Mac: | Power Mac, hingga 1920 X 1200 non-interlaced |
| Analog: | 15 pin mini D-sub X 1 |
| Digital: | DVI-Dx1 (DVI kabel opsional) |
| Power: | Built-in power Adapter, 3-Pin plug |
| Speakers: | 1.2W X 2 |
| Tegangan: | 100-240VACa; 50/60 Hz (Switch) |
| Konsumsi: | 85W (typ.) / 105W (Max.) |
| Basic: | A, M, Power, -, + |
| OSD: | Brightness, Contrast, PHASE, CLOCK, H-POSITION, V-POSITION, RESET, COLOR TEMPERATURE (USER, 6500K, 9300K, [RED, GREEN, BLUE]), LANGUAGE (English, French, German, Spanish, Italian, Portuguese, Simplified Chinese, Dutch, Traditional Chinese), MISCELLANOUSE (RETURN, OSD H-POSITION, OSD V-POSITION, OSD DURATION, AUTO COLOR, VOLUME, Source [VGA, DVI]), EXIT OSD |
| Suhu: | 0°C -40°C (32°F -104°F) |
| Kelembaban: | 20-80% (Tidak terkondensasi) |
| Physical: | 570mm (lebar) x 463mm (tinggi) x 250mm (kedalaman) |
| Net: | 5.8 kg |