| Sistem Proyeksi: | 0.2" WVGA |
| Resolusi Asli: | 854x480 |
| Kecerahan: | 360 (LED Lumens) |
| Rasio Kontras: | 120000:1 |
| Display Color: | 1.07 Billion Colors |
| Jenis Sumber Cahaya: | LED |
| Light Source Life (hours) with Normal Mode: | 60000 |
| Lensa: | F=1.7, f=5.5mm |
| Proyeksi Offset: | 100%+/-5% |
| Throw Ratio: | 1.2 |
| Zoom Optik: | Fixed |
| Ukuran gambar: | 24"-100" |
| Throw Distance: | 0.64m-2.66m (38"@1m) |
| Keystone: | H:+/-40° , V: +/-40° |
| Audible Noise (Eco): | 26dB |
| Audible Noise (Eco): | 25dB |
| Penyimpanan lokal: | Total 16GB (12GB available storage) |
| Input Lag: | 73ms |
| Dukungan Resolusi: | VGA(640 x 480) to FullHD(1920 x 1080) |
| Kompatibilitas HDTV: | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Frekuensi Horizontal: | 15K-102KHz |
| Vertical Scan Rate: | 23-120Hz |
| HDMI: | 1 (HDMI 1.4/ HDCP 1.4) |
| USB Tipe C: | 1 (5V/1.5A) |
| Audio-masuk (Bluetooth): | 1 (BT4.2) |
| USB Tipe A: | 1 (USB2.0 Reader) |
| Wifi Input: | 1 (5Gn) |
| Audio-out (3.5mm): | 1 |
| Audio Keluar (Bluetooth): | 1 (BT4.2) |
| Speaker: | 3W Cube x2 (Full range x2) |
| USB Tipe A (Daya): | 1 (USB2.0 - 5V/1.5A, share with USB A Input) |
| USB Type A (Services): | 1 (share with USB A Input) |
| Power Supply Voltage: | Power adaptor: Input: 100~240V Output: 19VDC / 3.26A Battery: 12000mAh(4000mAh 3.7Vx3) (2.5hrs@Normal, 3hrs@Eco) |
| Konsumsi daya: | Normal: 35W Standby: <0.5W |
| Suhu Operasional: | 0~35℃ |
| Carton: | Color |
| Berat bersih: | 0.8kg |
| Gross Weight: | 1.87kg |
| Dimensi (WxDxH) dengan Kaki Penyesuaian: | 166x138x54mm |
| Packing Dimensions: | 220x190x125mm |
| Bahasa OSD: | English, French, Spanish, Thai, Korean, German, Italian, Russian, Swedish, Dutch, Polish, Czech, T-Chinese, S-Chinese, Japanese, Turkish, Portuguese, Finnish, Indonesian, Hindi, Arabic, Vietnamese, Greek, Total 23 languages |
| User Guide Language: | English, S-Chinese, T-Chinese, Indonesian, Finish, French, German, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese, Russian, Spanish, Swedish, Turkish, Arabic, Czech, Thai, Vietnamese, total 20 languages |
| Power Cord: | 1 |
| Kabel USB-C: | 1 (1m) |
| Kontrol Jarak Jauh: | 1 (BT w/o backlit) |
| QSG: | Yes |
| Warranty Card: | Yes (CN & JP) |
| Sleeve Bag: | Yes |