| Kijelző mérete (in.): | 34 |
| Látható terület (in.): | 34 |
| Panel típus: | VA Technology |
| Felbontás: | 3440 x 1440 |
| Felbontás típusa: | UWQHD (UltraWide QHD) |
| Statikus kontrasztarány: | 3,000:1 (typ) |
| Dinamikus kontrasztarány: | 120M:1 |
| Fényforrás: | mini LED |
| Fényerő: | 720; 1400 (w/ HDR+local dimming Peak (Min)) |
| Colors: | 16.7M |
| Color Space Support: | 8 bit true |
| Képarány: | 21:9 |
| Válaszidő (MPRT): | 1ms |
| Betekintési szögek: | 178º horizontal, 178º vertical |
| Háttérvilágítás élettartama (óra): | 30000 Hrs (Min) |
| Görbület: | 1500R |
| Frissítési sebesség (Hz): | 200 |
| Változó frissítési sebességű technológia: | Yes |
| Kék fény szűrő: | Game Modes, Display, Input Select, ViewMode, Audio Adjust, Setup Menu |
| Villódzásmentes: | VESA HDR1400 |
| Color Gamut: | DCI-P3: 97% coverage (Typ) NTSC: 99% size (Typ) sRGB: 140% size / 99% coverage (Typ) |
| Pixel méret: | 0.232 mm (H) x 0.232 mm (V) |
| Felületkezelés: | Anti-Glare, Hard Coating (3H) |
| PC felbontás (max): | 3440x1440 |
| Mac® felbontás (max): | 3440x1440 |
| PC operációs rendszer: | 48~200Hz for DP |
| Mac® felbontás (min): | 3440x1440 |
| Belső hangszórók: | 5Watts x2 |
| Eco mód (takarékos üzemmód): | 53W |
| Eco Mode (optimized): | 57W |
| Fogyasztás (tipikus): | 60W |
| Fogyasztás (maximum): | 53W |
| Feszültség: | Internal Power Supply AC |
| készenlét: | 45W |
| Tápegység: | 14 |
| Cable Organization: | Yes |
| Fizikai kapcsolók: | 70000 |
| Képernyőn megjelenő kijelző: | Up, Right, Down, Left, Power |
| Hőmérséklet: | 32°F to 104°F (0°C to 40°C) |
| Páratartalom (nem kondenzáló): | 20% to 90% |
| VESA-kompatibilis: | 120, VESA Compatible mm |
| Vízszintes frekvencia: | 30 ~ 320KHz |
| Függőleges frekvencia: | 48 ~ 200Hz |
| Digitális szinkronizálás: | TMDS - HDMI (v2.1), PCI-E - DisplayPort (v1.4), Micro-Packet - Type C |
| Forgatható: | 23º |
| Dőlés (előre/hátra): | Mattº / -5º |
| Pivot (jobbra/balra): | 0º / 25º |
| Nettó (font): | 25 |
| Nettó állvány nélkül (font): | 18.7 |
| Bruttó (font): | 40.3 |
| Nettó (kg): | 11.4 |
| Nettó állvány nélkül (kg): | 8.5 |
| Bruttó (kg): | 18.3 |
| Csomagolás (in.): | 37.9 x 20.4 x 13.8 |
| Fizikai (in.): | 31.8 x 18.94~23.67 x 15.1 |
| Méretek állvány nélkül (in.): | 31.8 x 14.3 x 5.2 |
| Csomagolás (mm): | 963 x 518 x 351 |
| Fizikai (mm): | 807 x 481.11~601.11 x 384 |
| Méretek állvány nélkül (mm): | 807 x 363 x 132 |
| CSOMAG TARTALMA: | XG341C-2K x1, 3-pin Plug (IEC C13 / CEE22) x1, HDMI Cable (v2.1; Male-Male) x1, DisplayPort Cable (v1.4; Male-Male) x1, USB Type-C Gen2 Cable (Male-Male) x1, USB A/B Cable (v3.2; Male-Male) x1, Quick Start Guide x1 |
| Újrahasznosítás/ártalmatlanítás: | Please dispose of in accordance with local, state or federal laws. |
| Garancia: | *Warranty offered may differ from market to market |