| Kijelző mérete (in.): | 32 |
| Látható terület (in.): | 31.5 |
| Panel típus: | VA Technology |
| Felbontás: | 2560 x 1440 |
| Felbontás típusa: | QHD (Quad HD) |
| Statikus kontrasztarány: | 3,000:1 (typ) |
| Dinamikus kontrasztarány: | 120M:1 |
| Fényforrás: | LED |
| Fényerő: | 300 cd/m² (typ) |
| Colors: | 16.7M |
| Color Space Support: | 8 bit true |
| Képarány: | 16:9 |
| Válaszidő (tipikus GTG): | 3ms |
| Betekintési szögek: | 178º horizontal, 178º vertical |
| Háttérvilágítás élettartama (óra): | 30000 Hrs (Min) |
| Görbület: | 1800R |
| Frissítési sebesség (Hz): | 144 |
| Változó frissítési sebességű technológia: | FreeSync Premium |
| Kék fény szűrő: | Yes |
| Villódzásmentes: | Yes |
| Color Gamut: | NTSC: 88% size (Typ) sRGB: 124% size (Typ) |
| Pixel méret: | 0.272 mm (H) x 0.272 mm (V) |
| Felületkezelés: | Anti-Glare, Hard Coating () |
| PC felbontás (max): | 2560x1440 |
| Mac® felbontás (max): | 2560x1440 |
| PC operációs rendszer: | Windows 7/8/8.1/10 certified; macOS tested |
| Mac® felbontás (min): | 2560x1440 |
| USB 3.2 Type A Down Stream: | 4 |
| USB 3.2 Type B Up Stream: | 1 |
| 3.5mm Audio In: | 1 |
| 3,5 mm-es audio kimenet: | 1 |
| HDMI 2.0 (with HDCP 2.2): | 2 |
| DisplayPort: | 1 |
| Bemeneti áram: | DC Socket (Center Positive) |
| Belső hangszórók: | 5Watts x2 |
| Eco mód (takarékos üzemmód): | 26W |
| Eco Mode (optimized): | 32W |
| Fogyasztás (tipikus): | 41W |
| Fogyasztás (maximum): | 45W |
| Feszültség: | No TPV ADPC2090 |
| készenlét: | 0.5W |
| Tápegység: | External Power Adaptor |
| Fizikai kapcsolók: | Up, Right, Down, Left, Power |
| Képernyőn megjelenő kijelző: | Gaming Settings, Display, Input Selet, ViewMode, Audio Adjust, Setup Menu |
| VESA-kompatibilis: | , 80 mm |
| Vízszintes frekvencia: | 15 ~ 222KHz |
| Függőleges frekvencia: | 24 ~ 144Hz |
| Digitális szinkronizálás: | TMDS - HDMI (v2.0), PCI-E - DisplayPort (v1.4) |
| Forgatható: | 40º |
| Dőlés (előre/hátra): | 3-side Borderlessº / Matt+Glossyº |
| Pivot (jobbra/balra): | 0º / 0º |
| Nettó (font): | 10.8 |
| Nettó állvány nélkül (font): | 21.4 |
| Bruttó (font): | 13.8 |
| Nettó (kg): | 274 |
| Nettó állvány nélkül (kg): | 9.7 |
| Bruttó (kg): | 6.3 |
| Csomagolás (in.): | 3.8 x 33.6 x 20.7 |
| Fizikai (in.): | 5% to 90% (no condensation) x 28.1 x 18.54~21.69 |
| Méretek állvány nélkül (in.): | 10.2 x 28.1 x 16.8 |
| Csomagolás (mm): | 95 x 853 x 525 |
| Fizikai (mm): | -4°F to 140°F (-20°C to 60°C) x 713 x 470.8~550.8 |
| Méretek állvány nélkül (mm): | 260 x 713 x 427 |
| CSOMAG TARTALMA: | 0766907010107 xXG3240C x1, 3-pin Mickey Mouse Plug (IEC C5) x1, DisplayPort Cable (v1.2; Male-Male) x1, USB A/B Cable (v3.2; Male-Male) x1, AC/DC Adapter x1, Quick Start Guide x1, , 1 x1 |
| Újrahasznosítás/ártalmatlanítás: | Please dispose of in accordance with local, state or federal laws. |
| Garancia: | *Warranty offered may differ from market to market |