| Kijelző mérete (in.): | 32 |
| Látható terület (in.): | 31.5 |
| Panel típus: | VA Technology |
| Felbontás: | 3840 x 2160 |
| Felbontás típusa: | UHD (Ultra HD) |
| Statikus kontrasztarány: | 3,000:1 (typ) |
| Dinamikus kontrasztarány: | 120M:1 |
| Fényforrás: | LED |
| Fényerő: | 300 cd/m² (typ) |
| Colors: | 1.07B |
| Color Space Support: | 10 bit (8 bit + Hi-FRC) |
| Képarány: | 16:9 |
| Válaszidő (tipikus GTG): | 5ms |
| Betekintési szögek: | 178º horizontal, 178º vertical |
| Háttérvilágítás élettartama (óra): | 30000 Hrs (Min) |
| Görbület: | Flat |
| Frissítési sebesség (Hz): | 60 |
| Változó frissítési sebességű technológia: | Yes |
| Kék fény szűrő: | Gaming Settings, Display, Input Selet, ViewMode, Audio Adjust, Setup Menu |
| Villódzásmentes: | HDR10 |
| Color Gamut: | NTSC: 95% size (Typ) sRGB: 137% size (Typ) |
| Pixel méret: | 0.182 mm (H) x 0.182 mm (V) |
| Felületkezelés: | Anti-Glare, Hard Coating (3H) |
| PC felbontás (max): | 3840x2160 |
| Mac® felbontás (max): | 3840x2160 |
| PC operációs rendszer: | 40~60Hz |
| Mac® felbontás (min): | 3840x2160 |
| USB 3.2 Type A Down Stream: | 4 |
| USB 3.2 Type B Up Stream: | 1 |
| 3,5 mm-es audio kimenet: | 1 |
| HDMI 2.0 (with HDCP 2.2): | 2 |
| DisplayPort: | 1 |
| Belső hangszórók: | 5Watts x2 |
| Eco mód (takarékos üzemmód): | 42W |
| Eco Mode (optimized): | 50W |
| Fogyasztás (tipikus): | 52W |
| Feszültség: | External Power Adaptor DC |
| készenlét: | 33W |
| Tápegység: | 14 |
| Cable Organization: | Yes |
| Fizikai kapcsolók: | 60000 |
| Képernyőn megjelenő kijelző: | Key 1 (game mode), Key 2, Key 3, Key 4, Key 5, Key 6 (power) |
| Hőmérséklet: | 32°F to 104°F (0°C to 40°C) |
| Páratartalom (nem kondenzáló): | 20% to 90% |
| VESA-kompatibilis: | 100, VESA Compatible mm |
| Vízszintes frekvencia: | HDMI (v2.0): 15 ~ 204KHz, DisplayPort (v1.4): 135 ~ 135KHz |
| Függőleges frekvencia: | HDMI (v2.0): 40 ~ 60Hz, DisplayPort (v1.4): 40 ~ 60Hz |
| Digitális szinkronizálás: | TMDS - HDMI (v2.0), PCI-E - DisplayPort (v1.4) |
| Forgatható: | 15º |
| Dőlés (előre/hátra): | Matt+Glossyº / -5º |
| Pivot (jobbra/balra): | 0º / 45º |
| Nettó (font): | 18.2 |
| Nettó állvány nélkül (font): | 11 |
| Bruttó (font): | 25.1 |
| Nettó (kg): | 8.3 |
| Nettó állvány nélkül (kg): | 5 |
| Bruttó (kg): | 11.4 |
| Csomagolás (in.): | 31.3 x 20 x 9.1 |
| Fizikai (in.): | 28.6 x 18.05~21.99 x 10.3 |
| Méretek állvány nélkül (in.): | 28.6 x 16.8 x 3 |
| Csomagolás (mm): | 795 x 508 x 230 |
| Fizikai (mm): | 727 x 458.55~558.55 x 261 |
| Méretek állvány nélkül (mm): | 727 x 427 x 76 |
| CSOMAG TARTALMA: | XG3220 x1, 3-pin Mickey Mouse Plug (IEC C5) x1, DisplayPort Cable (v1.2; Male-Male) x1, USB A/B Cable (v3.2; Male-Male) x1, AC/DC Adapter x1, Quick Start Guide x1 |
| Újrahasznosítás/ártalmatlanítás: | Please dispose of in accordance with local, state or federal laws. |
| Garancia: | *Warranty offered may differ from market to market |