| Kijelző mérete (in.): | 32 |
| Látható terület (in.): | 32 |
| Panel típus: | IPS Technology |
| Felbontás: | 3840 x 2160 |
| Felbontás típusa: | UHD (Ultra HD) |
| Statikus kontrasztarány: | 1,000:1 (typ) |
| Dinamikus kontrasztarány: | 120M:1 |
| Fényforrás: | mini LED |
| Fényerő: | 400; 1400 (w/ HDR Peak (Min)) |
| Colors: | 1.07B |
| Color Space Support: | 10 bit true (max; input port and video format) |
| Képarány: | 16:9 |
| Válaszidő (tipikus GTG): | 3ms |
| Betekintési szögek: | 178º horizontal, 178º vertical |
| Háttérvilágítás élettartama (óra): | 30000 Hrs (Min) |
| Görbület: | Flat |
| Frissítési sebesség (Hz): | 144 |
| Változó frissítési sebességű technológia: | Yes |
| Kék fény szűrő: | Game Modes, Display, G-SYNC® Processor, Input Select, Audio Adjust, Setup Menu |
| Villódzásmentes: | VESA HDR1400 |
| Color Gamut: | Adobe RGB: 99% coverage (Typ) DCI-P3: 98% coverage (Typ) NTSC: 113% size (Typ) sRGB: 160% size / 100% coverage (Typ) |
| Pixel méret: | 0.185 mm (H) x 0.185 mm (V) |
| Felületkezelés: | Anti-Glare, Hard Coating (3H) |
| PC felbontás (max): | 3840x2160 |
| Mac® felbontás (max): | 3840x2160 |
| Mac® felbontás (min): | 3840x2160 |
| USB 3.2 Type A Down Stream: | 3 |
| USB 3.2 Type B Up Stream: | 1 |
| 3,5 mm-es audio kimenet: | 1 |
| HDMI 2.0 (with HDCP 2.2): | 3 |
| DisplayPort: | 1 |
| Belső hangszórók: | 5Watts x2 |
| Eco mód (takarékos üzemmód): | 71.5W |
| Eco Mode (optimized): | 80.5W |
| Fogyasztás (tipikus): | 84.5W |
| Fogyasztás (maximum): | 105 w/ Audio&USBW |
| Feszültség: | External Power Adaptor DC |
| készenlét: | 65.2W |
| Tápegység: | 14 |
| Cable Organization: | Yes |
| Fizikai kapcsolók: | 70000 |
| Képernyőn megjelenő kijelző: | Joystick key: Up, Right, Down, Left, Center; Quick Access; Power |
| Hőmérséklet: | 32°F to 104°F (0°C to 40°C) |
| Páratartalom (nem kondenzáló): | 20% to 90% |
| VESA-kompatibilis: | 120, VESA Compatible mm |
| Vízszintes frekvencia: | HDMI (v2.0): 30 ~ 150KHz, DisplayPort (v1.4): 255 ~ 255KHz |
| Függőleges frekvencia: | HDMI (v2.0): 24 ~ 144Hz, DisplayPort (v1.4): 1 ~ 144Hz |
| Digitális szinkronizálás: | TMDS - HDMI (v2.0), PCI-E - DisplayPort (v1.4) |
| Forgatható: | 20º |
| Dőlés (előre/hátra): | Mattº / -5º |
| Pivot (jobbra/balra): | 0º / 25º |
| Nettó (font): | 23.8 |
| Nettó állvány nélkül (font): | 17.1 |
| Bruttó (font): | 35.1 |
| Nettó (kg): | 10.8 |
| Nettó állvány nélkül (kg): | 7.8 |
| Bruttó (kg): | 15.9 |
| Csomagolás (in.): | 33.5 x 20.7 x 12.9 |
| Fizikai (in.): | 28.6 x 18.99~23.71 x 10.4 |
| Méretek állvány nélkül (in.): | 28.6 x 17 x 3.7 |
| Csomagolás (mm): | 850 x 527 x 327 |
| Fizikai (mm): | 726 x 482.3~602.3 x 265 |
| Méretek állvány nélkül (mm): | 726 x 432 x 93 |
| CSOMAG TARTALMA: | XG321UG x1, 3-pin Plug (IEC C13 / CEE22) x1, HDMI Cable (v2.0; Male-Male) x1, DisplayPort Cable (v1.4; Male-Male) x1, USB A/B Cable (v3.2; Male-Male) x1, AC/DC Adapter x1, Quick Start Guide x1 |
| Újrahasznosítás/ártalmatlanítás: | Please dispose of in accordance with local, state or federal laws. |
| Garancia: | *Warranty offered may differ from market to market |