| Vetítési rendszer: | 0.47" 4K-UHD |
| Natív felbontás: | 3840x2160 |
| Fényerő (LED lumen): | 2400 LED Lumens |
| Kontrasztarány: | 3000000:1 |
| Megjelenítés színe: | 1.07 Billion Colours |
| Fényforrás típusa: | LED |
| Fényforrás élettartam (normál): | up to 30000 |
| Lámpa watt: | RGBB LED |
| Objektív: | F=1.8, f=8.5mm |
| Vetítési eltolás: | 100%+/-5% |
| Vetítési arány: | 0.8 |
| Képméret: | 30" - 200" |
| Vetítési távolság: | 0.5-3.5m (100"@1.77m) |
| Keystone: | V:+28°/-40° |
| Optikai zoom: | Fixed |
| Hallható zaj (normál): | 30dB |
| Audible Noise (Eco): | 26dB |
| Helyi tároló: | Total 16GB (12GB available storage) |
| Támogatott felbontás: | VGA(640 x 480) to 4K(3840 x 2160) |
| HDTV kompatibilitás: | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 2160P |
| Vízszintes frekvencia: | 15K-135KHz |
| Függőleges letapogatási sebesség: | 23-120Hz |
| Audio-bemenet (3,5 mm): | 1 |
| HDMI: | 2 (HDMI 2.0, HDCP 1.4/2.2) |
| SD kártya: | Micro SD (64GB, SDXC) |
| C típusú USB: | 1 (5V/ 2A) |
| USB A típus: | 2 (USB 3.0 Reader*1, USB 2.0 Reader*1, share with power) |
| RJ45 bemenet: | 1 (Internet & Alexa control) |
| Wifi bemenet: | 1 (5Gn) |
| Bluetooth Input: | 1 (BT4.0 / audio in) |
| Audió kimenet (3,5 mm): | 1 |
| S/PDIF: | 1 |
| Hangszóró: | 8W Cube x2 |
| A típusú USB (tápellátás): | 2 ( USB 3.0 - 5V/ 2A, USB2.0 - 5V/ 1.5A, share with Reader ) |
| Bluetooth Output: | 1 (BT4.0) |
| Tápegység feszültség: | 100~240V/ 50/ 60hz (AC in) |
| Energiafogyasztás: | Normal: 140W Standby: <0.5W |
| Üzemi hőmérséklet: | 0~40℃ |
| Nettó súly: | 4.1kg |
| Gross weight: | 6.5kg |
| Méretek (SzxHxM) állító lábbal együtt: | 261x271x166mm |
| Packaging Dimensions: | 340x330x285mm |
| OSD nyelv: | English, French, Spanish, Thai, Korean, German, Italian, Russian, Swedish, Dutch, Polish, Czech, T-Chinese, S-Chinese, Japanese, Turkish, Portuguese, Finnish, Indonesian, India, Arabic, Vietnamese, Greek |
| Hálózati kábel: | 1 |
| HDMI Cable: | 1 |
| Távirányító: | 1 |
| QSG: | 1 |
| USB-C kábel: | 1 (1m) |
| Wifi Dongle: | 1 |