| Dönthető: | None |
| Forgatható: | None |
| Magasság állítása: | None |
| Rotate: | None |
| Wall mount: | 600x600 max. |
| Iron |
| 125 kg max. / 275.6 lb max. |
| Fizikai (mm): | 960x650x46 mm / 37.8x25.6x1.8 in |
| Csomagolás (mm): | 1000x280 x55 mm / 39.37x11.02x2.17 in |
| Nettó (kg): | 5.2kg / 11.46lb |
| Bruttó (kg): | 6.2kg / 13.67lb |
| Plate x 1, Installation Guide x 1, Trestle x 2, Screw x 24, Washer x 10, Plastic bolt x 10 |