| Panel mérete: | 23.6" |
| Panel típus: | IPS |
| Megjelenített terület (mm): | 544.8(H) x 320.5 (V) (23.6” diagonal) |
| Képarány: | 16:9 |
| Felbontás: | 1920 x 1080 |
| Fényerő: | 250 nits (typ.) |
| Kontrasztarány: | 3000:1 Typ. |
| Betekintési szögek: | H = 178, V = 178 typ. |
| Háttérvilágítás élettartama: | 40,000 Hours Typ. |
| Orientáció: | Landscape |
| Processzor: | ARM based SoC |
| RAM: | 2GB DDR3 |
| Tárolás: | 16GB EMMC iNand |
| Típus/ Technika: | PCAP touch technology |
| Touch Point: | 10 points touch, 10 points writing |
| HDMI: | x1 |
| Audió: | x1 PC audio(3.5 mm) |
| SD/SDHC: | Yes |
| HDMI: | x1 |
| RJ45: | x1 |
| A típus: | USB 2.0 x4 |
| B típus: | x1 for touch |
| Mini USB: | x1 ( For OTG) |
| Secondary Camera (Front): | View Angle Free (R/L 178 – Typ.) |
| Válaszidő: | 5.0MP Autofocus |
| HANGSZÓRÓK: | 2.5Wx2 |
| HDMI: | 480i, 480p,720p,1080i,1080p |
| Beágyazott operációs rendszer: | Android 8.1 |
| USB TÁMOGATOTT FÁJLFORMÁTUM: | Text: TXTJPEG/BMP/ GIF (non-animated) Picture: AVI/RM/ RMVB/ MOV/ FLV/ 3GP/ MP4/MKV Video: Multi Format Codec provides encoding and decoding of MPEG-4/H.263/H.264 up to 1080p@30fps and decoding of MPEG-2/VC1 video up to 1080p@30 fps Audio: AAC/ APE/ WMA/ MP3/ OGG/ WAV/ FLAC |
| Alap annotációs szoftver: | myViewboard for Android |
| Vezeték nélküli prezentáció érintéses visszajelzéssel: Viewboard Cast: | vCastReceiver |
| Feszültség: | 100-240 VAC +/- 10% Wide Range, 50-60Hz +/-3 Hz |
| Fogyasztás: | 35W (typ), 40W (max) < 0.5W ("Off") |
| Falra szerelhető (VESA® ): | 100 x 100 |
| Hőmérséklet (ºC): | 5°C to 40°C (Landscape only) |
| Páratartalom: | 20% ~ 90% non-condensing |
| Fizikai (mm): | 572.9 x 351.8 x 47mm ( 22.6 x 13.9 x 1.9 inches) |
| Csomagolás (mm): | 643 x 435 x 140 mm ( 25.32 x 17.13 x 4.93 inches) |
| Nettó (kg): | 5.64 kg (12.43 lb) |
| Bruttó (kg): | 7.56 Kg (16.65 lb) |
| CSOMAG TARTALMA: | 1. IFP2410 2. Power adapter 3. Power cord* (*Applicable power cord is shipped with the product base on the country power type) 4. Quick Start Guide |