| Kijelző mérete (in.): | 34 |
| Látható terület (in.): | 34 |
| Panel típus: | VA Technology |
| Felbontás: | 3440 x 1440 |
| Felbontás típusa: | UWQHD (UltraWide QHD) |
| Statikus kontrasztarány: | 4,000:1 (typ) |
| Dinamikus kontrasztarány: | 80M:1 |
| High Dynamic Range: | HDR10 |
| Fényforrás: | LED |
| Fényerő: | 300 cd/m² (typ) |
| Colors: | 16.7M |
| Color Space Support: | 8 bit (6 bit + FRC) |
| Képarány: | 21:9 |
| Válaszidő (MPRT): | 1ms |
| Betekintési szögek: | 178º horizontal, 178º vertical |
| Háttérvilágítás élettartama (óra): | 30000 Hrs (Min) |
| Görbület: | 1500R |
| Frissítési sebesség (Hz): | 180 |
| Változó frissítési sebességű technológia: | FreeSync Premium |
| Low Blue Light: | Software solution |
| Villódzásmentes: | Yes |
| Color Gamut: | NTSC: 72% size (Typ) sRGB: 104% size (Typ) |
| Pixel méret: | 0.232 mm (H) x 0.232 mm (V) |
| Felületkezelés: | Anti-Glare, Hard Coating (3H) |
| PC felbontás (max): | 3440x1440 |
| Mac® felbontás (max): | 3440x1440 |
| PC operációs rendszer: | Windows 11 certified; macOS tested |
| Mac® felbontás (min): | 3440x1440 |
| 3,5 mm-es audio kimenet: | 1 |
| HDMI 2.0: | 2 |
| DisplayPort: | 2 |
| Bemeneti áram: | DC Socket (Center Positive) |
| Belső hangszórók: | 5Watts x2 |
| Eco mód (takarékos üzemmód): | 23W |
| Eco Mode (optimized): | 29W |
| Fogyasztás (tipikus): | 36W |
| Fogyasztás (maximum): | 42W |
| Feszültség: | AC 100-240V |
| készenlét: | 0.5W |
| Tápegység: | External Power Adaptor |
| Kensington lakat csatlakozó: | 1 |
| Cable Organization: | Yes |
| Fizikai kapcsolók: | Key 1 (favorite), Key 2, Key 3, Key 4, Key 5 (power) |
| Képernyőn megjelenő kijelző: | Input Select, Audio Adjust, ViewMode, Color Adjust, Manual Image Adjust, Setup Menu |
| Hőmérséklet: | 32°F to 104°F (0°C to 40°C) |
| Páratartalom (nem kondenzáló): | 20% to 90% |
| VESA-kompatibilis: | 100 x 100 mm |
| Vízszintes frekvencia: | HDMI (v2.0): 30 ~ 170KHz, DisplayPort (v1.4): 30 ~ 250KHz |
| Függőleges frekvencia: | HDMI (v2.0): 48 ~ 100Hz, DisplayPort (v1.4): 48 ~ 180Hz |
| Digitális szinkronizálás: | TMDS - HDMI (v2.0), PCI-E - DisplayPort (v1.4) |
| Magasság állítása (mm): | 80 |
| Dőlés (előre/hátra): | -5º / 10º |
| Nettó (font): | 16.8 |
| Nettó állvány nélkül (font): | 11.9 |
| Bruttó (font): | 22.5 |
| Nettó (kg): | 7.6 |
| Nettó állvány nélkül (kg): | 5.4 |
| Bruttó (kg): | 10.2 |
| Csomagolás (in.): | 35 x 20.8 x 7.5 |
| Fizikai (in.): | 31.8 x 18.2~21.35 x 13 |
| Méretek állvány nélkül (in.): | 31.8 x 14.2 x 4.9 |
| Csomagolás (mm): | 888 x 528 x 190 |
| Fizikai (mm): | 806 x 462.33~542.33 x 331 |
| Méretek állvány nélkül (mm): | 806 x 362 x 125 |
| Szabályzat: | cTUVus, FCC-B, ICES003, CEC, IRAM S-Mark, NOM, Mexico Energy, CE, CE EMC, CB, RoHS, ErP, REACH, WEEE, EAC, UkrSEPRO, RCM, VCCI, PSE(Adaptor) |
| CSOMAG TARTALMA: | VX3418-2KPC x1, 3-pin Plug (IEC C13 / CEE22) x1, DisplayPort Cable (v1.2; Male-Male) x1, AC/DC Adapter x1, Quick Start Guide x1 |
| Újrahasznosítás/ártalmatlanítás: | Please dispose of in accordance with local, state or federal laws. |
| Garancia: | *Warranty offered may differ from market to market |