| Kijelző mérete (in.): | 32 |
| Látható terület (in.): | 31.5 |
| Panel típus: | VA Technology |
| Felbontás: | 2560 x 1440 |
| Felbontás típusa: | QHD (Quad HD) |
| Statikus kontrasztarány: | 3,000:1 (typ) |
| Dinamikus kontrasztarány: | 80M:1 |
| Fényforrás: | LED |
| Fényerő: | 250 cd/m² (typ) |
| Colors: | 16.7M |
| Color Space Support: | 8 bit (6 bit + FRC) |
| Képarány: | 16:9 |
| Válaszidő (tipikus GTG): | 5ms |
| Betekintési szögek: | 178º horizontal, 178º vertical |
| Háttérvilágítás élettartama (óra): | 30000 Hrs (Min) |
| Görbület: | 1800R |
| Frissítési sebesség (Hz): | 75 |
| Kék fény szűrő: | Yes |
| Villódzásmentes: | Yes |
| Color Gamut: | NTSC: 75% size (Typ) sRGB: 105% size (Typ) |
| Pixel méret: | 0.272 mm (H) x 0.272 mm (V) |
| Felületkezelés: | Anti-Glare, Hard Coating (3H) |
| PC felbontás (max): | 2560x1440 |
| Mac® felbontás (max): | 2560x1440 |
| PC operációs rendszer: | Windows 7/8/8.1/10 certified; macOS tested |
| Mac® felbontás (min): | 2560x1440 |
| 3,5 mm-es audio kimenet: | 1 |
| HDMI 1.4: | 2 |
| DisplayPort: | 1 |
| Mini DisplayPort: | 1 |
| Bemeneti áram: | 3-pin Socket (IEC C14 / CEE22) |
| Belső hangszórók: | 2Watts x2 |
| Eco mód (takarékos üzemmód): | 30W |
| Eco Mode (optimized): | 35W |
| Fogyasztás (tipikus): | 40W |
| Fogyasztás (maximum): | 42W |
| Feszültség: | AC 100-240V |
| készenlét: | 0.5W |
| Tápegység: | Internal Power Supply |
| Kensington lakat csatlakozó: | 1 |
| Fizikai kapcsolók: | Key 1 (game mode), Key 2, Key 3, Key 4, Key 5, Key 6 (power) |
| Képernyőn megjelenő kijelző: | Input Select, Audio Adjust, ViewMode, Color Adjust, Manual Image Adjust, Setup Menu |
| Hőmérséklet: | 32°F to 104°F (0°C to 40°C) |
| Páratartalom (nem kondenzáló): | 20% to 90% |
| VESA-kompatibilis: | 100 x 100 mm |
| Vízszintes frekvencia: | HDMI (v1.4): 15 ~ 113KHz, DisplayPort (v1.2): 24 ~ 113KHz, mini DisplayPort (v1.2): 24 ~ 113KHz |
| Függőleges frekvencia: | HDMI (v1.4): 24 ~ 75Hz, DisplayPort (v1.2): 50 ~ 75Hz, mini DisplayPort (v1.2): 50 ~ 75Hz |
| Digitális szinkronizálás: | TMDS - HDMI (v1.4), PCI-E - DisplayPort (v1.2), PCI-E - mini DisplayPort (v1.2) |
| Dőlés (előre/hátra): | -4º / 15º |
| Nettó (font): | 14.8 |
| Nettó állvány nélkül (font): | 13.2 |
| Bruttó (font): | 20.3 |
| Nettó (kg): | 6.7 |
| Nettó állvány nélkül (kg): | 6 |
| Bruttó (kg): | 9.2 |
| Csomagolás (in.): | 32.1 x 21.7 x 7.2 |
| Fizikai (in.): | 28 x 19.9 x 9.8 |
| Méretek állvány nélkül (in.): | 28 x 16.5 x 3.2 |
| Csomagolás (mm): | 815 x 551 x 183 |
| Fizikai (mm): | 711 x 507 x 249 |
| Méretek állvány nélkül (mm): | 711 x 420 x 80 |
| CSOMAG TARTALMA: | VX3217-2KC-MHD x1, 3-pin Plug (IEC C13 / CEE22) x1, HDMI Cable (v1.4; Male-Male) x1, Quick Start Guide x1 |
| Újrahasznosítás/ártalmatlanítás: | Please dispose of in accordance with local, state or federal laws. |
| Garancia: | *Warranty offered may differ from market to market |
| Country Of Origin: | 25 |