| Kijelző mérete (in.): | 32 |
| Látható terület (in.): | 31.5 |
| Panel típus: | VA Technology |
| Felbontás: | 3840 x 2160 |
| Felbontás típusa: | UHD (Ultra HD) |
| Statikus kontrasztarány: | 3,000:1 (typ) |
| Dinamikus kontrasztarány: | 80M:1 |
| Fényforrás: | LED |
| Fényerő: | 300 cd/m² (typ) |
| Colors: | 1.07B |
| Color Space Support: | 10 bit (8 bit + Hi-FRC) |
| Képarány: | 16:9 |
| Válaszidő (tipikus GTG): | 3ms |
| Betekintési szögek: | 178º horizontal, 178º vertical |
| Háttérvilágítás élettartama (óra): | 30000 Hrs (Min) |
| Görbület: | Flat |
| Frissítési sebesség (Hz): | 60 |
| Változó frissítési sebességű technológia: | Yes |
| Kék fény szűrő: | Input Select, Audio Adjust, ViewMode, Color Adjust, Manual Image Adjust, Setup Menu |
| Villódzásmentes: | HDR10 |
| Color Gamut: | NTSC: 95% size (Typ) sRGB: 137% size (Typ) |
| Pixel méret: | 0.182 mm (H) x 0.182 mm (V) |
| Felületkezelés: | Anti-Glare, Hard Coating (3H) |
| PC felbontás (max): | 3840x2160 |
| Mac® felbontás (max): | 3840x2160 |
| PC operációs rendszer: | 40~60Hz |
| Mac® felbontás (min): | 3840x2160 |
| 3,5 mm-es audio kimenet: | 1 |
| HDMI 2.0 (with HDCP 2.2): | 2 |
| DisplayPort: | 1 |
| Bemeneti áram: | 50/60 Hz |
| Belső hangszórók: | 2Watts x2 |
| Eco mód (takarékos üzemmód): | 42W |
| Eco Mode (optimized): | 50W |
| Fogyasztás (tipikus): | 55W |
| Fogyasztás (maximum): | 40W |
| Feszültség: | Internal Power Supply AC |
| készenlét: | 35W |
| Tápegység: | 14 |
| Fizikai kapcsolók: | 60000 |
| Képernyőn megjelenő kijelző: | Key 1 (hot key), Key 2, Key 3, Key 4, Key 5, Key 6 (power) |
| Hőmérséklet: | 32°F to 104°F (0°C to 40°C) |
| Páratartalom (nem kondenzáló): | 20% to 90% |
| Vízszintes frekvencia: | HDMI (v2.0): 15 ~ 204KHz, DisplayPort (v1.4): 135 ~ 135KHz |
| Függőleges frekvencia: | HDMI (v2.0): 40 ~ 60Hz, DisplayPort (v1.4): 40 ~ 60Hz |
| Digitális szinkronizálás: | TMDS - HDMI (v2.0), PCI-E - DisplayPort (v1.4) |
| Forgatható: | 13º |
| Dőlés (előre/hátra): | Mattº / -5º |
| Pivot (jobbra/balra): | 0º / 0º |
| Nettó (font): | 14.6 |
| Nettó állvány nélkül (font): | 12.7 |
| Bruttó (font): | 18.5 |
| Nettó (kg): | 6.6 |
| Nettó állvány nélkül (kg): | 5.8 |
| Bruttó (kg): | 8.4 |
| Csomagolás (in.): | 32.7 x 20.7 x 5 |
| Fizikai (in.): | 28.7 x 19.5 x 9.1 |
| Méretek állvány nélkül (in.): | 28.7 x 17 x 2.5 |
| Csomagolás (mm): | 830 x 525 x 126 |
| Fizikai (mm): | 730 x 496 x 230 |
| Méretek állvány nélkül (mm): | 730 x 433 x 64 |
| CSOMAG TARTALMA: | VX3211-4K-MHD x1, 3-pin Plug (IEC C13 / CEE22) x1, HDMI Cable (v2.0; Male-Male) x1, Quick Start Guide x1 |
| Újrahasznosítás/ártalmatlanítás: | Please dispose of in accordance with local, state or federal laws. |
| Garancia: | *Warranty offered may differ from market to market |