| Kijelző mérete (in.): | 24 |
| Látható terület (in.): | 23.8 |
| Panel típus: | IPS Technology |
| Felbontás: | 1920 x 1080 |
| Felbontás típusa: | FHD (Full HD) |
| Statikus kontrasztarány: | 1,000:1 (typ) |
| Dinamikus kontrasztarány: | 80M:1 |
| High Dynamic Range: | HDR10 |
| Fényforrás: | LED |
| Fényerő: | 250 cd/m² (typ) |
| Colors: | 16.7M |
| Color Space Support: | 8 bit (6 bit + FRC) |
| Képarány: | 16:9 |
| Válaszidő (MPRT): | 0.5ms |
| Betekintési szögek: | 178º horizontal, 178º vertical |
| Háttérvilágítás élettartama (óra): | 30000 Hrs (Min) |
| Görbület: | Flat |
| Frissítési sebesség (Hz): | 180 |
| Változó frissítési sebességű technológia: | FreeSync Premium, AdaptiveSync |
| Low Blue Light: | Software solution |
| Villódzásmentes: | Yes |
| Color Gamut: | NTSC: 72% size (Typ) sRGB: 104% size (Typ) |
| Pixel méret: | 0.275 mm (H) x 0.275 mm (V) |
| Felületkezelés: | Anti-Glare, Hard Coating (3H) |
| PC felbontás (max): | 1920x1080 |
| Mac® felbontás (max): | 1920x1080 |
| PC operációs rendszer: | Windows 10/11 certified; macOS tested |
| Mac® felbontás (min): | 1920x1080 |
| 3,5 mm-es audio kimenet: | 1 |
| HDMI 1.4: | 2 |
| DisplayPort: | 1 |
| Bemeneti áram: | DC Socket (Center Positive) |
| Belső hangszórók: | 2Watts x2 |
| Eco mód (takarékos üzemmód): | 17W |
| Eco Mode (optimized): | 20W |
| Fogyasztás (tipikus): | 24W |
| Fogyasztás (maximum): | 25W |
| Feszültség: | AC 100-240V |
| készenlét: | 0.3W |
| Tápegység: | External Power Adaptor |
| Kensington lakat csatlakozó: | 1 |
| Cable Organization: | Yes |
| Fizikai kapcsolók: | Key 1 (favorite), Key 2, Key 3, Key 4, Key 5 (power) |
| Képernyőn megjelenő kijelző: | Input Select, Audio Adjust, ViewMode, Color Adjust, Manual Image Adjust, Setup Menu |
| Hőmérséklet: | 32°F to 104°F (0°C to 40°C) |
| Páratartalom (nem kondenzáló): | 20% to 90% |
| VESA-kompatibilis: | 100 x 100 mm |
| Vízszintes frekvencia: | HDMI (v1.4): 30 ~ 166KHz, DisplayPort (v1.4): 30 ~ 193KHz |
| Függőleges frekvencia: | HDMI (v1.4): 48 ~ 180Hz, DisplayPort (v1.4): 48 ~ 180Hz |
| Digitális szinkronizálás: | TMDS - HDMI (v1.4), PCI-E - DisplayPort (v1.4) |
| Magasság állítása (mm): | 130 |
| Forgatható: | 30º |
| Dőlés (előre/hátra): | -5º / 20º |
| Pivot (jobbra/balra): | 90º / 0º |
| Nettó (font): | 8.4 |
| Nettó állvány nélkül (font): | 6.1 |
| Bruttó (font): | 12.1 |
| Nettó (kg): | 3.8 |
| Nettó állvány nélkül (kg): | 2.8 |
| Bruttó (kg): | 5.5 |
| Csomagolás (in.): | 24 x 15.8 x 7.1 |
| Fizikai (in.): | 21.3 x 16.41~21.53 x 8.1 |
| Méretek állvány nélkül (in.): | 21.3 x 12.7 x 1.7 |
| Csomagolás (mm): | 610 x 402 x 180 |
| Fizikai (mm): | 542 x 417~547 x 207 |
| Méretek állvány nélkül (mm): | 542 x 323 x 44 |
| CSOMAG TARTALMA: | VX2428J x1, 3-pin Plug (IEC C13 / CEE22) x1, DisplayPort Cable (v1.2; Male-Male) x1, AC/DC Adapter x1, Quick Start Guide x1 |
| Újrahasznosítás/ártalmatlanítás: | Please dispose of in accordance with local, state or federal laws. |
| Garancia: | *Warranty offered may differ from market to market |